Petr Říha |

SOBOTNÍ ZÁPAS PROTI HRANICÍM V 16:00

V sobotu 7.května je na plánu další divizní utkání na Vsetíně, tentokráte budeme hostit vedoucí divizní tým  SK Hranice.
Pozor změna: utkání začíná v 16:00. A stejně tak budou začínat i zbývající domácí utkání A-týmu.

Sobota navíc bude na Tyršovce celá "hranická". Protože dopoledne přivítáme i ve dvou zápasech mladších žáků vrstevníky z Hranic. Tato utkání budou začínat v 10:00 (pokud nám počasí dovolí, tak na Tyršovce). Ve stejný den je v plánu ještě domácí dvojutkání divizních starších žáků proti stejně starým soupeřům ze Šumperku (plánováno ve Lhotě, pokud nebude pršet). Již včera jsme se začali modlit aby nebylo deštivé počasí a nemuseli jsme přesunout všechny mládežnické zápasy na umělku Pod Pecník, protože těžko budeme odehrávat 4 zápasy ve stejný čas na umělce!? A to nás ještě prosí tým hokejbalu abychom jim půjčili šatny, protože na tento termín mají v plánu turnaj u průmyslovky. V neděli pak na domácí půdě (snad na Tyršovce) přivítají starší i mladší dorostenci své soupřeře z Mohelnice.
Situace se opakuje podobně i příští víkend s tím rozdílem, že by rádi Pecník uzmuli pro sebe atleti, kteří pořádají na fotbalovém hřišti atletické závody. Pro 150 dětí. Potřebují  zázemí sportoviště Pod Pecníkem na dva dny.

To je všechno pěkné, že se na Vsetíně chce každý víkend sportovat, děti jsou, mají zájem hrát, hýbat se. Ale to smutnější pohled je na sportoviště na Ohradě, které nepodařilo žádné z předešlých politických garnitur za 30 let přivést do stavu, že by ho mohli dnes sportovci Vsetína používat. A proto se musí tlačit všechny sporty na fotbalové umělce a organizátoři docela i zvyšovat hlas mezi sebou kdo kdy urve čas pro vé sporty, pro své děti. V případě nepříznivého počasí, kdy nebude možno využít travnaté povrchy na naše souběžně naplánované mistrovské zápasy, nastanou problémy.  

I z tohoto důvodu se mění jak časy utkání, tak místa konání zápasů.  Abychom poskládali do víkendů jednotlivé mistrovské zápasy. Protože prostě je nás moc, v FC Vsetín je 11 týmů! Sportů na Vsetíně je moc. Což je dobře. Ale na Vsetíně po desetiletí  akutně chybí sportoviště. Pohled na atletický stadion na Ohradě  TŘICET LET OD REVOLUCE je více než smutný, na provizorní atletický okruh (příští víkend) na nevelkém fotbalovém hřisti  Pod Pecníkem stejně tak.

MOL CUP 2023 / 2024

   Mol Cup  2023

   2. KOLO

FC VSETÍN - FC ZBROJOVKA BRNO   

Středa 30.srpna  od 17:00 Muži A | 8. kolo
FC VsetínFK Nové Sady
Muži A | 4. kolo
FC VsetínHolešov
Muži A | 9. kolo
SlavičínFC Vsetín
Muži A | 10. kolo
FC VsetínSkaštice
Muži A | 11. kolo
SK BaťovFC Vsetín
Muži A | 12. kolo
FC VsetínKozlovice
Muži A | 13. kolo
Nový JičínFC Vsetín
Muži A | 14. kolo
FC VsetínBzenec
Muži A | 15. kolo
RýmařovFC Vsetín

Aktuální články

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: FK NOVÉ SADY

V osmém kole divize přivítá vsetínský celek mužstvo Nových Sadů, malého klubu na okraji Olomouce, jenž v loňském roce oslavil významné...

MOHLY BÝT I TŘI, ALE NEMUSEL BÝT ŽÁDNÝ ...

1. FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s.  1:1 (0:1)Vsetínští hráči poprvé v tomto ročníku remizovali. Stalo se tak na půdě jednoho...

VSETÍN NEMĚL V PŘEROVĚ ÚPLNĚ SVŮJ DEN. VELICH V BRANCE BYL NAŠTĚSTÍ VÝBORNÝ

Lukáš Pazdera pro Valašskýfotbal.com  "Ke vší úctě k soupeři ten bod bereme. Z venku je to plusové. Vzhledem k výkonu, který dnes...