Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SOBOTNÍ ZÁPAS PROTI HRANICÍM V 16:00

04.05.2022 | Petr Říha

V sobotu 7.května je na plánu další divizní utkání na Vsetíně, tentokráte budeme hostit vedoucí divizní tým  SK Hranice.
Pozor změna: utkání začíná v 16:00. A stejně tak budou začínat i zbývající domácí utkání A-týmu.

Sobota navíc bude na Tyršovce celá "hranická". Protože dopoledne přivítáme i ve dvou zápasech mladších žáků vrstevníky z Hranic. Tato utkání budou začínat v 10:00 (pokud nám počasí dovolí, tak na Tyršovce). Ve stejný den je v plánu ještě domácí dvojutkání divizních starších žáků proti stejně starým soupeřům ze Šumperku (plánováno ve Lhotě, pokud nebude pršet). Již včera jsme se začali modlit aby nebylo deštivé počasí a nemuseli jsme přesunout všechny mládežnické zápasy na umělku Pod Pecník, protože těžko budeme odehrávat 4 zápasy ve stejný čas na umělce!? A to nás ještě prosí tým hokejbalu abychom jim půjčili šatny, protože na tento termín mají v plánu turnaj u průmyslovky. V neděli pak na domácí půdě (snad na Tyršovce) přivítají starší i mladší dorostenci své soupřeře z Mohelnice.
Situace se opakuje podobně i příští víkend s tím rozdílem, že by rádi Pecník uzmuli pro sebe atleti, kteří pořádají na fotbalovém hřišti atletické závody. Pro 150 dětí. Potřebují  zázemí sportoviště Pod Pecníkem na dva dny.

To je všechno pěkné, že se na Vsetíně chce každý víkend sportovat, děti jsou, mají zájem hrát, hýbat se. Ale to smutnější pohled je na sportoviště na Ohradě, které nepodařilo žádné z předešlých politických garnitur za 30 let přivést do stavu, že by ho mohli dnes sportovci Vsetína používat. A proto se musí tlačit všechny sporty na fotbalové umělce a organizátoři docela i zvyšovat hlas mezi sebou kdo kdy urve čas pro vé sporty, pro své děti. V případě nepříznivého počasí, kdy nebude možno využít travnaté povrchy na naše souběžně naplánované mistrovské zápasy, nastanou problémy.  

I z tohoto důvodu se mění jak časy utkání, tak místa konání zápasů.  Abychom poskládali do víkendů jednotlivé mistrovské zápasy. Protože prostě je nás moc, v FC Vsetín je 11 týmů! Sportů na Vsetíně je moc. Což je dobře. Ale na Vsetíně po desetiletí  akutně chybí sportoviště. Pohled na atletický stadion na Ohradě  TŘICET LET OD REVOLUCE je více než smutný, na provizorní atletický okruh (příští víkend) na nevelkém fotbalovém hřisti  Pod Pecníkem stejně tak.

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SFK ELKO HOLEŠOV

V dalším utkání podzimní časti divize skupiny „E“ zajíždějí vsetínští hráči do Holešova, kde se střetnou s loňským nováčkem...

 
PO VÝBORNÉM VÝKONU SKVĚLÝ VÝSLEDEK

FC Vsetín z.s. – FK Šumperk 4 : 0 (2 : 0) Opravdu vynikající představení předvedli v...

 
FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 4:0

Opět po nějakém čase odcházeli fanoušci z Tyršovky velmi spokojeni. Dobrý výkon, čtyři branky v síti soupeře, co víc si přát? Kaňkou...

 
VSETÍN UŤAL ŠUMPERK ČTYŘMI TREFAMI
 
UKRAJINSKY LEGIONAR NERUKH POTVRDIL VÝBORNÝ VSTUP VSETÍNA DO SEZONY
 
ŠUMPERK AŽ PŘÍLIŽ CHYBOVAL. ZE VSETÍNA SI DOVEZL JASNOU PROHRU
 
NOVÉ VSTUPNÉ NA ZÁPASY
 
V SOBOTU FK ŠUMPERK
 
PŘEDSTAVUJEME SOBOTNÍHO SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS