Martin Němec (www.valasskyfotbal.com) |

VSETÍN V DESETI PŘIŠEL V 86. MINUTĚ O DVA BODY NA 1.HFK OLOMOUC

"Hřiště bylo ve výborném stavu na začátek jara. Vítr nás dost brzdil, byl to typicky první jarní zápas. Hodně se vyčkávalo a měli jsme dost nevynucených chyb a nedohraných akcí. V prvním poločase jsme neměli potřebné zakončení.

Ve druhém poločase po přihrávce za obranu a náběhu jsme šli po pěkné akcí Vítem Mlýnkem do vedení. Škoda červené karty, kdy jsme to měli řešit po brejku domácích jinak. Paradoxně v deseti jsme měli nejlepší pasáž utkání. Hru jsme ovládli a měli jsme náznaky šancí. Domácí hrozili až v posledních deseti minutách. Domásí vsadili na jednu kartu a měli tlak. Museli jsme to hodně uskákat. Nepohlídali jsme po jedné standartce odražený míč. Šahali jsme po třech bodech, ale hráli jsme 25 minut o deseti. Bod z venku bereme, ale když se vede 0:1, tak jsme to chtěli dohrát." Zhodnotil Lukáš Pazdra pro Valašský Fotbal. 

1.HFK Olomouc - FC Fastav Vsetín 1:1 (0:0)

Branky: 86. Kachlík - 56. Vít Mlýnek.
Vsetín: Hamza - Vítek, Dulík, Matyáš, Pafka - Venený, Vít Mlýnek (73. Hnilo), Martin Mlýnek, Bahounek (87. Mikuš) - Lukáš Mlýnek, Strachoň. Trenér Lukáš Pazdera.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...