Martin Němec (www.valasskyfotbal.com) a Petr Říha |

VELKÝ PÁTEK S MALÝM POČTEM BODŮ

Tři mistrovské zápasy A-týmu a dorostenců jsme tentokráte z víkendu přesunuli na předvelikonoční pátek, což nám bodově moc nevyšlo. Minulý víkend se vítězně pělo ve všech šatnách, tentokráte jediný bodík vyválčili v Bílovci starší dorostenci, kdyz ztratili vítěžství z penalty v 94. minutě. Holt není posvícení každý víkend. Tentokrát to nevyšlo.

Valašský fotbal.com:  "Vsetín padl těsně v Holešově a dohrával bez vyloučeného Bahounka" .....


  

... "Hodnocení je dnes z mé strany velmi jednoduché. Podali jsme v prvním poločase nejlepší výkon na jaře, ale nehraje se to na umělecký dojem, ale na góly. Porazil nás jeden hráč. Vystřelil dvakrát na branku a dal dvě branky. V prvním poločase jsme dali dvě tyčky a měli další šance. Nehraje se na kdyby. Soupeř vyhrál zaslouženě v ohledu efektivity, kdy dal dvě branky, my jenom jeden. Musíme být v útočném vápnu lepší. Z tohoto počtu šancí to tam musíme více než jednou doslova donést,"  Lukáš Pazdera (trenér Vsetín)

SFK ELKO Holešov - FC FASTAV Vsetín 2:1 (1:0)

Branky: 25. a 54. Semenyna - 72. Tomáš Mlýnek.
Vsetín: Hamza - Vítek (57. Pafka), Dulík, Matyáš, Mikuš (66. Tomáš Mlýnek) - Venený, Bahounek, Vít Mlýnek, Hnilo - Martin Mlýnek (84. Řezníček), Strachoň. Trenér Lukáš Pazdera.


Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...