FC Fastav Vsetín |

ROZLOSOVÁNÍ NOVÉHO ROČNÍKU

V průběhu vrcholících příprav na víkendový turnaj proběhl také losovací aktiv v Olomouci, kterého se zúčastníl předseda se sportovním managerem. Na programu byly informace ohledně nových kamer, které budou vysílat od následující  sezony zápasy divizí i MSFL, program MOL Cupu a pochopitelně nové složení divizí. To nás zajímalo nejvíce. 
Máme v naší divizní skupině tradiční soupeře:         
1. HFK Olomouc, SFK Holešov, olomoucké Nové Sady, FK Šterneberk, u Prostějova Kostelec na Hané, otrokovický SK Baťov, u Přerova FK Kozlovice, u Kroměříže TJ Skaštice, tradiční divizní Tatran Všechovice s krásným zrekonstruovaným obecním areálem. Slovácký TJ Bzenec, třetí tým skončeného ročníku. Budou opět derby proti FC TVD Slavičín. 
Zajímala nás čtveřice nováčků:  
Vrací se k nám do skupiny FK Šumperk, výlet na celý den. Ze zlínského kraje postupuje vítěz, ambiciózní Kvasice, u Otrokovic. Divácky přitažlivé budou zápasy proti SK Hranice, které sestoupily z třetí ligy zpět do divize. A ze severní skupiny se nám po roce také vrací TJ Valašské Meziřící. Se kterým se utkáme hned v prvním utkání ročníku. Doma na vsetínské Tyršovce. 

Kompletní rozlosování bude k dispozici zanedlouho, na všech mobilních aplikacích a webech, které jsou již pochopitelně dobře známy všem fotbalovým fanouškům. Tam nově přibudou i odkazy na videopřenosy. Přineseme i informace k přátelským zápasům, které jsou již domluveny, na červenec. Plus všechny další potřebné informace. Vrátíme se také ještě k minulé sezoně a k benefičnímu turnaji. 
Ve středu 26.6.2024 je na programu již třetí letošní valná hromada. Tentokráte volební, kdy si členové spolku budou volit výkonný výbor, na další dva roky. 

Aktuální články

VSETÍN ZKOUŠÍ ÚTOČNÍKA BŘEZINU, VE FRÝDKU - MÍSTKU ZTRATIL RYCHLÉ VEDENÍ 2:0

Rychlé vedení 2:0 jim výhru nad soupeřem z vyšší třídy nepřineslo. Fotbalisté divizního Vsetína ve středečním přípravném zápase...

DALŠÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ A MOL CUP

Upřesnění časů a termínů dalších zápasů, které máme před sebou: Středa 17.7.2024 příprava : MFK Frýdek Místek (MSFL). ...

VSETÍN V PŘÍPRAVĚ PODLEHL HAVÍŘOVU. ZA POSÍLENÉHO SOUPEŘE SKÓROVAL I KUZMANOVIČ

Fotbalisté divizního Vsetína v letní přípravě poprvé narazili. Valaši po středečním úvodním triumfu nad Bílovcem další výhru...