Martin Zbranek |

REPORTÁŽ Z HAVÍŘOVA

Ke druhému přípravnému utkání jsme odcestovali do dalekého Havířova, kde na nás k údivu všech čekala rozměrově podobně malá umělá plocha, jako na Vsetíně.
Bohužel jsme nechytili začátek zápasu a možná i někteří lehce podcenili kvalitu soupeře, který na nás naběhl ve velmi vysokém tempu. Než jsme se stačili adaptovat, bylo to 2:0 pro domácí.
Poté se hra vyrovnala a do poločasu jsme měli i my několik slibných šancí, kdy v jedné zvonilo dokonce břevno domácí svatyně.
Ve druhé části to bylo podstatně lepší, dovolím si říci, že hra byla jednoznačně v naší režii.
Prvních 25 minut jsme nepustili Havířov vůbec do blízkosti naší šestnáctky, kromě jedné chybky, kterou opět potrestali gólem. Domácí měli opravdu velmi vysoké % v proměňování šancí.
Následně jsme pokračovali stále v nátlakové hře a výsledkem toho byly dva góly po krásných akcích. Měli jsme mnoho možností minimálně k vyrovnání, některé situace však nebyly správně řešeny. Někdy jsme prováhali okamžik překvapení, v jednom případě jsme postupovali od půlící čáry sami na branku, ale finální fáze zakončení nebyla správně zvolena.
Je to zatím stále začátek hrubé přípravy a tým se také teprve sžívá. Bereme tento zápas jako velmi prospěšný, ukázal nám momenty, na které budeme v nejbližších tréninkových jednotkách reagovat.

MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 3:2 (2:0)
Branky: Martin Zbranek, Ondřej Strachoň

Sestava :
1 poločas: David Velich, Jiří Pafka, David Dulík, Jiří Vítek, Petr Mikuš, David Venený, Vít Mlýnek, Martin Mlýnek, Adam Bahounek, Jan Stuchlík (21. Dominik Hnilo), Ondřej Strachoň

2.poločas: David Velich ( 62.Radim Zvonek ), Jiří Pafka ( 62. Petr Mikuš), David Dulík ( 62. Jiří Vítek ), Matěj Rodek, Jiří Matyáš, Tomáš Mlýnek, Jakub Kusák, Jakub Leckéši, Vit Mlýnek ( 62. Ondřej Strachoň ), Dominik Hnilo, Martin Zbranek

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...