Libor Kopl (Valašský deník) |

PORAZIL NÁS JEDINÝ HRÁČ, ŠTVE PAZDERU. VSETÍN DOHRÁVAL BEZ VYLOUČENÉHO BAHOUNKA.

Fotbalisté divizního Vsetína na jaře dál ztrácejí. Valaši sice před týdnem doma přestříleli Všechovice 4:3, venku ale po zimní pauze nezvítězili ani na třetí pokus. Po Kostelci na Hané a HFK Olomouc zaváhali i v Holešově, na půdě krajského rivala padli 1:2 a o Velikonocích mohou ve skupině E přijít o třetí místo.
Valachy ve svátečním duelu dvěma góly sestřelil Ukrajinec Ihor Semenyna, porážku hostů mírnil, kteří dohrávali závěr střetnutí bez vyloučeného Bahounka, v 72. Tomáš Mlýnek.

„Hodnocení je dnes z mé strany velice jednoduché. I když jsme podali na jaře nejlepší výkon, na umělecký dojem se nehraje. Soupeř vystřelil dvakrát na naši bránu a dal nás dva góly. Vlastně nás porazil jediný hráč,“ štve kouče Vsetína Lukáše Pazderu.

Jeho týmu k bodům nestačila herní ani střelecká převaha, větší množství vypracovaných šancí.

„V prvním poločase jsme trefili dvakrát tyčku a zahodili další příležitosti. Několikrát jsme to tam měli donést do brány, což se nestalo,“ smutní Pazdera.

„Holešov byl efektivnější, důslednější. My si můžeme říkat dobrém výkonu co chceme, ale fotbal se hraje na góly a těch dal soupeř prostě víc. V koncovce jsme totálně pohořeli,“ prohlásil Pazdera.

I když Vsetínští, kterým stále scházejí dlouhodobí marodi Stuchlík se Zbrankem, po minulých duelech zlepšili defenzivu, znovu inkasovali a body jim protekli mezi prsty.

„Co je nám platné, když hrajeme dobře, ale nedokážeme to tam dotlačit?“ ptá se bývalý ligový obránce.

Jak se střílejí góly, ukázal soupeři Ihor Semenyna. Ukrajinský fotbalista ve službách Holešova nejprve ve 25. minutě otevřel skóre, aby po změně stran zvýšil na 2:0. Střelecké trápení Vsetína utnul až Tomáš Mlýnek, na vyrovnání už ale hosté nedosáhli. V hektickém závěru byl navíc vyloučen po druhé žluté kartě záložník Bahounek. Fotbalisté Vsetína se pokusí další venkovní nezdar odčinit za týden doma proti vedoucímu Strání.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...