Roman Dobeš - starší dorost (moravská divize) |

NOVÉ DRESY FASTAVU POKŘTĚNY VÝBORNÝM VÝKONEM A VÝHROU

Zápas měl vysoké tempo hned od 1.min. My jsme byli aktivní a hostující golman musel krýt dvě těžké střely. Bohužel to byli oceláři, kdo otevřel skore - snadná střela nachytala Honzu v nedbalkách. Náš tým byl pár minut "vykolejený" a hosté trefují břevno, pak tyč a ještě se zranil Vojta. S příchodem Tomáše Filáka se však vše mění. Týmu doslova zahořely saze a třinečtí nevědí, kam dříve skočit. Naši hráči podávají vynikající výkon kořeněný krásnými goly!!!

....Není to tak dávno, co zde hosté v druhé půli dokázali i takto nepříznivý stav otočit ve výhru. Opět se snaží, ale Honza nás skvěle 2x výrazně podržel a jednou jsme měli obrovskou kliku... Opticky jsme měli ve druhé části menší procenta na míči. V 82.min touha hostů definitivně zvadla, když po krásné akci Filgas - Cabras pečetil výsledek náš kapitán.
Podruhé v sezoně porážíme snaživý Třinec stejným průběhem i výsledkem.
Dnes panuje VELKÁ SPOKOJENOST s přístupem k utkání, fotbalovostí, týmovostí i soubojovou odvahou našich hráčů !!!

FC FASTAV VSETÍN - FC TŘINEC B 5-1 ( 4-1 )

BRANKY : 21, 82 KUSÁK, 29, 45 KONEČNÝ, 23, ŘEZNÍČEK. HOSTÉ : 4, STASZKO.

SESTAVA : TOMEK, CABRAS, ŠMARDA ( 11. FILÁK), ZAVADIL, FILGAS, LECKÉŠI, KUSÁK, ŠVAGERA, ŘEZNÍČEK, KONEČNÝ ( 65. ZEZULA), VRÁNA.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...