Petr Říha |

NÁBOR TRENÉRŮ, ASISTENTŮ TRENÉRŮ

Fotbalový klub hledá trenéry a asistenty, pomocníky, dobrovolníky. Pomožte v práci s dětmi. Hledáme obětavé trenéry a tatínky, kteří umí ze svého času ukousnout kousek času pro jiné. Jsme v procesu jednání a plánovaní trenérského obsazení na příští sezonu. Do 5. června se musí všechny soutěže na další ročník 2024/2025 přihlásit.
Nejvíce nás trápí nedostatek obětavých dobrovolníků u těch nejmenších dětí, kterých je však paradoxně nejvíce a celé to dění kolem nejmenších dětiček žádá největší počet obětavých dospělých.
Akutně potřebujeme pomoci se školičkou, s benjamínky. S mladší přípravkou, kde je šéftrenér Jakub Tydlačka. A se starší přípravkou, kde je šéftrenér Lukáš Gargulák. Po posunech po končící sezoně se tyto ročníky více počtově nafouknou na příští sezonu. Mladší a starší přípravky budou potřebovat krom jednoho hlavního trenéra plus u každé kategorie by byli zlatí ještě další tři asistenti.
Dnešní doba je velmi těžká, co se týče angažování dobrovolníků, kteří by uměli věnovat svůj čas pro druhé. Pochopitelně je za tu práci s dětmi i finanční odměna. Každý dobrovolník (trenér či asistent) je vzácnost, hlavně u těch nejmenších dětí, tam se shání trenéři a asistenti jen velmi těžko. Nejen v našem klubu, nejen v našem sportu, je to jev celospolečenský.
Dětí je v klubu hodně, což je super. Ale potřebujeme nadšence na frontě trenérské, asistenční. Proto žádáme, pokud by kdokoliv uměl a mohl pomoci, prosím volejte, piště. Každý trenér, asistent, k menším dětem je vítaný. K ročníkům 2019 – 2014 potřebujeme minimálně 5-6 nových tváří.
E-mail: fotbal@fcvsetin.cz Telefony: jakýkoliv trenér, viz kontakty.

Aktuální články

VSETÍN ZKOUŠÍ ÚTOČNÍKA BŘEZINU, VE FRÝDKU - MÍSTKU ZTRATIL RYCHLÉ VEDENÍ 2:0

Rychlé vedení 2:0 jim výhru nad soupeřem z vyšší třídy nepřineslo. Fotbalisté divizního Vsetína ve středečním přípravném zápase...

DALŠÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ A MOL CUP

Upřesnění časů a termínů dalších zápasů, které máme před sebou: Středa 17.7.2024 příprava : MFK Frýdek Místek (MSFL). ...

VSETÍN V PŘÍPRAVĚ PODLEHL HAVÍŘOVU. ZA POSÍLENÉHO SOUPEŘE SKÓROVAL I KUZMANOVIČ

Fotbalisté divizního Vsetína v letní přípravě poprvé narazili. Valaši po středečním úvodním triumfu nad Bílovcem další výhru...