Petr Říha |

KOZLOVICE NÁM VRÁTILY SRPNOVOU PORÁŽKU, BOHUŽEL I S ÚROKY

Kozlovičtí vrátili Vsetínu srpnové vyřazení z MolCupu, kdy na Tyršovce podlehly 1:3. Tentokráte si odváží tři divizní body za výhru 3:1. Zaslouženě. Kaňkou (úroky) pro Vsetín jsou zranění a jedno hloupé vyloučení. 
Již před utkáním se rozhodlo, že gólmana Davida Velicha nepustí do zápasu zranění. Nastoupil tedy ze staršího dorostu Honza Tomek. Ve své divizní premiéře za muže a nutno zdrůraznit, že si nevedl vůbec špatně. Ani za jeden gól nemohl. 
Nejcitelnější ztráta bylo zranění a následné odstoupení Davida Veneného v půlce prvního poločasu. Poté jakoby se, do té doby velmi dobrá hra domácích, zadrhla. Červená karta Martina Zbranka v druhé půli, to už byla školácká nedisciplinovanost. Je to mladý hráč, do příště se snad poučí. Vsetín dohrával 20 minut v deseti, Kozlovice si závěr utkání pohlídaly.   
Před zápasem jsme vzpomínali jak se nám letos vyhýbají zranění a hrajeme od července s velice širokým kádrem, v plné sestavě. Zranění a absence, to byla v minulosti vždy naše bolest. Pochvalovali jsme si, jak je tomu v této sezoně naštěstí jinak. Díky kvalitním tréninkům i například regeneraci v Kapka resortu. Jako bychom to přivolali a dnes to přišlo. Nicméně, kádr mají trenéři široký, není pochyb, že do příštího týdne budeme opět připraveni do dalšího zápasu. Dnes jsme prohráli, svět se neboří, máme týden na to se připravit na Nový Jičín. 
Utkání trefně zhodnotili ve videu s Mirkem Močičkou kapitán David Dulík a trenér Lukáš Pazdera. Jedeme dál.  

 

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...