Libor Kopl (Valašský deník) |

FOTBALISTÉ VSETÍNA ZVÍTĚZILI NA BAŤOVĚ, DVĚMA GÓLY ROZHODL STRACHOŇ

Fotbalisté divizního Vsetína se v závěru podzimu rozjeli. Nahánějí vedoucí FC Strání, dorazili se na druhé FK Kozlovice. Svěřenci trenéra Lukáše Pazdery skvěle zvládli i páteční předehrávku 11. kola v Otrokovicích, na hřišti SK Baťov a díky brankám Ondřeje Strachoně zvítězili 2:0, upevnili si tak průběžnou třetí pozici.

Valaši na půdě krajského rivala potvrdili velmi dobrou podzimní formu, dosavadní výsledky. Pokud by byli v koncovce přesnější a důslednější, mohli zvítězit ještě výraznějším rozdílem. „Nechci ublížit Baťovu, ale se vším respektem k němu si nevybavuji žádnou jeho šanci. Pokud měl jednu, tak my pět nebo šest. Kdybychom vyhráli 0:4 nebo 0:5, tak se nikdo nediví. Kvalita byla na naší straně," říká Pazdera.

„V minulých kolech to padalo Zbrankovi, tentokrát to vzal na sebe Strachy. Jsem rád, že se o střílení branek stará více hráčů, že kluci dávají góly rovnoměrně. Nikdo ale není víc než tým," zdůrazňuje. „Když se vyhrává je hodnocení samozřejmě pozitivní. Kluci ale vědí, že zase bude video, na kterém si ukážeme špatné věci," říká s úsměvem.

Reportáž včetně rozhovorů s trenérem Lukášem Pazderou a Ondrou Strachoňem ze včerejšího duelu na Baťově si můžete pustit  a přečit na internetových stránkách www.denik.cz. 


Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...