Archiv

PŘEDSTAVUJEME NOVOU TVÁŘ V FC FASTAV VSETÍN

V uplynulých dnech jsme mimo spousty administrativních starostí řešili situaci, které jsme se po podzimu trošku obávali. A to byla třísla brankaře Davida Velicha. Davida vyřadilo opětovné zranění z přípravy a navíc přišla pojistka v podobě sms, že mu kamarád dvěřmi od auta zlomil prst na ruce. To jsou informace, které "chtějí" slyšet od brankaře, pár dní před soutěží, v každém klubu :-) Sportovní manager se orosil, začal žhavit telefon. Situaci se podařilo po pár dnech vyřešit. Přes valašskýfotbal.com přinášime rozhovor s novým brankařem FC Fastav Vsetín, Tomášem Hamzou, odchovancem Znojma:

TRÉNINKY A WELLNESS V KAPKA RESORTU

Každý týden probíhá tréninkový proces částečně také v luxusních prostorech Kapkaresortu ve Lhotě u Vsetína. Po domluvě s trenéry mají borci někdy po posilovně domluveny kryokomory, podruhé zase sauny a wellness. Trenér poslal včera pozdravy z vířivek a saun. Jen malá ukázka, ostatní snímky by se hodily možná na Onlyfans :-) 
Nicméně už se všichni těší ven, na trávu. Jaro tlačí na pilu, na Tyršovce začne teprve jarní údržba a hnojení. Vnitřní prostory prošly drobnými úpravami. Nové jsou folie na oknech, místo žaluzií, připravují se šatny. Ve všech sprchách jsou vyměněny baterie na pohodlná ovládání. Děkujeme Vsetínské sportovní.     

VALNÁ HROMADA FC FASTAV VSETÍN

Krátce se vracíme v reportáži k valné hromadě a změně názvu klubu, což obnáší nemalé množství administrativních úkonů. Ty jsou po týdnu prací téměř všechny "odfajfknuty". A vracíme se k běžné agendě, pár dní před začátkem soutěží. 
Informace budou následovat na těchto stránkach, na stránkách mládeže. Máme nově založenu facebookovu stránku FC Fastav Vsetín, přijďte za námi.          

NOVÝ FACEBOOK FC FASTAV VSETÍN

Zveme Vás na nový facebook FC Fastav Vsetín, který jsme založili se změnou názvu klubu. Původní facebook FC Vsetín nebude aktualizován od nyní. 
Všechny články a informace budou vkládány na nové facebookové stránky FC Fastav Vsetín. Příjďte za námi. 

JOSEF SOMMER - fotbalová cesta do vysněné Bohemky i pro radost svého otce

Josef Sommer - další valašská stopa, která chce zamířit do nejvyšších pater našeho fotbalu.

POCTIVÁ ŠICHTA PROTI UHERSKÉMU BRODU

ČSK UHERSKÝ BROD - FC FASTAV VSETÍN  1:1 (1:1)
Branky: Bahounek.

Lukáš Pazdera (trenér Vsetín) : "Zápas snesl parametry úrovně třetí ligy a parametry týmů, které jsou na podobné výknnostní úrovni. My jsme podali velmi dobrý a disciplinovaný výkon Byla výborna obranná fáze a chtěli sme držet aktivní střední blok a vyrážet do rychlých protiútoků. Spoustu těch brejků jsme měli do nadějných pozic a mohli jsme jich více zakončit. Kluci odmakali příkladě i s nastavením 95 minut a v kabině tzv. po zápase padli na hubu vyčerpáním, ale tak to chci u nich vidět, protože pro mě je to důkaz perfektně odvedené práce. Domácí hrozili ze standardních situací, my z rychlého přechodu do útoku. Kvalitnímu zápasu remíza sluší."

DO ROKU 2024 JAKO FC FASTAV VSETÍN

!! Vsetínský fotbal mění název klubu !!
Jsme  
FC FASTAV VSETÍN

Dne 20.2.2024 proběhla valná hromada klubu, kterou můžeme označit jako přelomovou. Po několikaměsíčních přípravách a jednáních členové valné hromady odsouhlasili změnu názvu vsetínského klubu. Je nám velkým potěšením, že můžeme představit nový název: FC FASTAV VSETÍN. Po třech desítkách let mění vsetínský fotbal svůj název. Je nám velkou ctí, že po mnohaleté spolupráci a podpoře, se náš generální partner, firma Fastav Development, rozhodl vyjádřiv svou další podporu tím, že klub ponese ve svém názvu i jméno firmy. Součástí změn je také zvolení nového člena výkonného výboru, kterým je právě zástupce firmy Fastav Development, pan Vlastimil Fabík mladší.

NOVÉ DRESY FC FASTAV VSETÍN

Do jarní části soutěže budeme mít připraveny i kompletní sady nových dresů. Pro domácí i venkovní zápasy. Nové dresy nafasují také dorostenecké týmy do svých soutěží v rámci moravskoslezské divize. Držíme design i barvu. Modrá a červená jsou barvy jak klubu, tak i firmy Fastav. Týmy dnes nafasují i nové tréninkové dresy.   

Jako překvapení pro fanoušky domácí zápasů A-týmu: Při všech domácích zápasech na Tyršovce budou zakoupené vstupenky slosovatelné a o přestávce bude vylosován vždy jeden šťastný výherce úplně nového dresu FC FASTAV VSETÍN !!

NOVÉ DRESY FC FASTAV VSETÍN

Do jarní části soutěže budeme mít připraveny i kompletní sady nových dresů. Pro domácí i venkovní zápasy. Nové dresy nafasují také dorostenecké týmy do svých soutěží v rámci moravskoslezské divize. Držíme design i barvu. Modrá a červená jsou barvy jak klubu, tak i firmy Fastav. Týmy dnes nafasují i nové tréninkové dresy.

Jako překvapení pro fanoušky domácí zápasů A-týmu: Při všech domácích zápasech na Tyršovce budou zakoupené vstupenky slosovatelné a o přestávce bude vylosován vždy jeden šťastný výherce úplně nového dresu FC FASTAV VSETÍN !!

V ANGLICKÉM TÝDNU ODEHRÁNY TŘI VÍTĚZNĚ ZÁPASY.

V minulém týdnu A-tým odehrál náročně 3 přátelské zápasy. Po sobotním Zlínu (5:2) středeční  Slušovce (3:0), anglický týden zakončil v sobotu duel proti Brumovu (2:1).
Pro Valašskýfotbal zhodnotil trenér Lukáš Pazdera poslední z trojce zápasů : "Prvních 15 mintu bylo hodně soubojových mezi vápny. Brumov měl sílu s námi běhat. Od 20. minuty měla naše hra zajímavé prvky a snesla parametry. Proměnii jsme jen jednu ze čtyř šancí. Soupeř byl hodně pasivní.
Ve druhém poločase utrpěla hra tím, že oba týmy prostřídaly. Vedli jsme 2:0, kontrolovali jsme zápas. Škoda poslední minuty, kdy soupeř krásně trefil přímý kop. Zápas splnil účel. Těšíme se na další přípravný zápas na velké umělce další víkend. Každá výhra se v přípravě počítá, Nyní máme před sebou tři týdny, které již budeme prácí s týmem směřovat k jarní části sezony."  
Vsetín - Brumov 2:1 (1:0)

VÍTĚZ SOUTĚŽE O NOVÝ DRES : ONDRA MIKLAŠ

Dobrý večer, prosím chvilku pro fanfáry!! Máme zde výherce naší soutěže o nový dres FC Vsetín. Štestí na klik ve správnou chvíli měl Ondřej Miklaš, který nám do mejlu zaslal důkaz. Ondra se stal návštěvník číslo 2 500 000 webových stránek www.fcvsetin-mladez.cz.
My Ondrovi moc gratulujeme a domluvíme se kdy mu dres předáme.

Ale vidíme, že vás soutěž oslovila, tak sledujte stránky, brzo vypíšeme další výzvu. A Ondrovi ještě jednou gratulujeme :-)

O VOUS DRUHÁ, PŘESTO TAKÉ VÍTĚZNÁ

Velice nás pobavila i fotka mamky Ptáčkové s komentářem: "To naštve".
Vzhledem k tomu, že maminka Ptáčková je dlouhodobě taková ta "oldschool-true fan" :-), vsetínská srdcařka, rádi rozšiřujeme cenu i pro druhé místo. A tudíž i Ptáčkovi se mohou těšit na nový dres Vsetína

Jak zaznělo výše, zanedlouho budou vypsány další soutěže o dresy. 
Již nyní můžeme oznámit, že o nové dresy se bude losovat i při zápasech divizního A-týmu. O jaké dresy? Zatím tajné :-)

SOUTĚŽ O NOVÝ DRES FC VSETÍN

Na webové stránky mládeže FC Vsetín (www.fcvsetin-mladez.cz) si již všichni v klubu zvykli a zajisté další noví kluci a jejich rodiče si zde najdou informace. Nejen od svých trenérů, které potřebují.

Na malé nekulaté tuctové výročí těchto stránek jsme se rozhodli vyhlásit novoroční soutěž o nový dres FC Vsetín ....PŘÍPRAVA POKRAČUJE

Dnes přípravný zápas proti Slušovicím. Pod Pecníkem.  Připománáme rozpis dalších přípravných zápasů :

14. ÚNOR: Vsetín - Slušovice (Krajský přebor) (17:30, hrát se bude doma. Pod Pecníkem)
17.ÚNOR: Vsetín – Brumov (Krajský přebor) (14:00, hrát se bude doma. Pod Pecníkem)
24. ÚNOR: Uherský Brod (MSFL) – Vsetín (14:00, hraje se v Brodě)
2. BŘEZNA: Valašské Meziříčí (divize) – Vsetín (10:00, místo zápasu bude upřesněno) 

FC ZLÍN (B/U19) - FC VSETÍN 2:5

"Zlín hraje během dneška dva zápasy a má to rozdělené na dvě skupiny a my jsme hráli hlavně proti U19. Pro nás to byl důležitý zápas v tom, že jsme zaznamenali první vítězný zápas v tomto roce. To máme splněno. Co se týká samotného utkání, tak jsme hráli a s týmem, co hraje takový dorostenecký fotbal. Na druhou stranu to bylo pro nás poučné, kdy jsme čelili běhavému a agresivnímu stylu mladíků. Museli jsme se podle toho zachovat. Ty zápas v divizi budou ale zcela odlišné. Potěšující je, že máme pět různých střelců. Nemáme vyloženého lídra a jsme rád, že kluci si góly dělí mezi sebe. Kaňkou je jen, že vedeme 4:0. Měli jsme to dohrát na nulu a necháme si dát dvě branky. To je potřeba si vyříkat v kabině s klukama, aby k tomu nedocházelo. Vítězství nepřeceňujeme. Vstupujeme do poslední fáze přípravy. Čeká nás kondiční blok ve smyslu dvou zápasů - středa, sobota. Po náročném týdnu budeme ladit herní formu a složení na jaro." zhodnotil dnešní utkání trenér Lukáš Pazdera pro Valašskýfotbal.com 

Zobrazeno 1–15 z celkem 1740

Aktuální články

PŘEDSTAVUJEME NOVOU TVÁŘ V FC FASTAV VSETÍN

V uplynulých dnech jsme mimo spousty administrativních starostí řešili situaci, které jsme se po podzimu trošku obávali. A to byla třísla...

TRÉNINKY A WELLNESS V KAPKA RESORTU

Každý týden probíhá tréninkový proces částečně také v luxusních prostorech Kapkaresortu ve Lhotě u Vsetína. Po domluvě s...

VALNÁ HROMADA FC FASTAV VSETÍN

Krátce se vracíme v reportáži k valné hromadě a změně názvu klubu, což obnáší nemalé množství administrativních úkonů. Ty jsou po...