Martin Němec (valasskyfotbal.com), Radek Štohl (Deník.cz) |

VSETÍN NA BODY V NOVÝCH SADECH NEDOSÁHL, CHYBĚL HLAD PO GÓLECH A BODECH

Roman Vojvodík (trenér Vsetín)  pro Valašskýfotbal.com :  "Jsme ze zápasu velice rozladěni. Prohráli jsme se soupeřem, který nebyl lepší, ale jenom bojoval. Udělali jsme prvni první brance chybu. Druhý gól už v závěru neberu. Takové zápasy nemůžeme prohrát. My jsme neměli hlad po gólu. Oni chtěli víc, i když jsme fotbalově nebyli horší. Finální fáze nás neposlouchala. Jsme strašně zklamaní."

Valašský deník.cz:
Druhý venkovní zápas v řadě, druhá prohra. Stejně jako před čtrnácti dny, tak i v sobotu odpoledne fotbalisté Vsetína prohráli 0:2. V 19. kole Divize E neuspěli na půdě aktuálně čtvrtého týmu soutěže Nových Sadů 0:2.
„Je umění takto prohrát. Nemělo se to stát," zlobil se krátce po konci zápasu hlavní kouč Valachů Roman Vojvodík. „Nebyli jsme horším týmem. Soupeř však byl bojovnější, důraznější v šestnáctce. Více chtěl. Jsme hodně zklamaní,“ zopakoval několikrát skleslý Vojvodík.

Hostující fotbalisté v zápase inkasovali dvakrát. Nejprve ve 30. minutě, kdy se prosadil Němeček. Minutu před koncem řádné hrací doby upravil skóre na konečných 2:0 střídající Drábek.
„Sami jsme se dostali k některým závarům ve vápně domácích, ani jeden jsme však ke gólu nedotáhli. Nebyl tam potřebný hlad po gólu. Jsem přesvědčený, že kdyby Nové Sady měly stejné situace, tak z toho vstřelí další branky," smutní Roman Vojvodík.

Vsetínští fotbalisté příští sobotu přivítají Slavičín.


Aktuální články

ZÁPAS PROTI RÝMAŘOVU ZAČÍNÁ V SOBOTU JIŽ VE 14:30 !!

Je to tady. Poslední zápas sezóny. Úspěšné sezony. Ve které současný FC Fastav Vsetín trenéra Lukáše Pazdery posunul, do těchto chvil...

BENEFIČNÍ AUKCE PODEPSANÝCH DRESŮ

Na závěr letošní sezóny vsetínský klub pořádá fotbalový turnaj firem O pohár starosty města Vsetína. Pro naše partnery, firmy, které...

č.1 - SPARTA PRAHA

Fotbalový dres současné mistrovské Sparty. Originální fanouškovský dres na Vsetín přivezla osobně legenda Sparty,...