Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: TATRAN VŠECHOVICE

06.04.2023 | Jiří Kořínek

Ve druhém utkání jarní části soutěže zajíždí vsetínský tým na půdu nevyzpytatelného a nebojácného celku ze Všechovic.

Tatran Všechovice je fotbalový klub, který sídlí v Olomouckém kraji. Založen byl v roce 1951 po fúzi všechovického Sokola, Orla i místního Sportovního klubu Všechovice. Historie Sokola i Orla začala shodně v roce 1920. První zmínky o SK Všechovice jsou teprve z roku 1940, kdy byla zakázána činnost spolků Sokola, Orla i fotbalového klubu SK Všechovice protektorátními úřady. Fotbalový klub však využil benevolenci německých i protektorátních úřadů, a jeho členové tak mohli postavit u fotbalového hřiště zděné kabiny. V polovině roku 1943 spolu s dalšími obětavými sportovci vytvořili na „Záhoří“ novou sportovní organizaci v kopané, soutěž o „Podhostýnský pohár“. Po II. světové válce se znovu rozjíždí činnost Sokola, Orla i SK Všechovice. V roce 1951 dochází k přejmenování klubu na Tatran Všechovice. ...

....Zpočátku celek Všechovic převážně startoval v nejnižších soutěžích, které se v šedesátých a následujících letech hrály. Zlom nastal až po roku 2000, kdy tým vybojoval postup do 1.B třídy, ve které působil až do sezóny 2014/2015. V té postoupil do 1.A třídy a po vítězství v ní v ročníku 2016/2017 následně do přeboru Olomouckého kraje. V něm se však moc neohřál, neboť po pouhém dvouročním působení v soutěži slavil po ukončeném ročníku 2018/2019 historický postup do divize, což je doposud největší úspěch klubu.

Během zimní přestávky nedošlo v týmu k převratným změnám. Po sérii přípravných utkání nastoupilo mužstvo k odvetným bojům s odhodláním se co nejrychleji odpoutat ze sestupových vod. V prvním jarním mistrovském zápase nastoupili Všechovičtí v Bzenci, kde po nepříliš povedeném výkonu podlehli v poměru 2 : 5, když ještě v poločase byl stav nerozhodný 2 : 2. Náladu si však podstatně vylepšili vítězstvím na domácí půdě nad vysoce favorizovanou rezervou Zbrojovky Brno 2 : 1, kdy o své výhře rozhodli již v prvním poločase. Minulou neděli startovali na stadiónu vedoucího celku soutěže Kozlovic, kterému podlehli nejtěsnějším poměrem 1 : 2. Ujali se vedení již v 9. minutě brankou Martina Helešice, jenže domácím se podařilo ve 29. minutě stav zápasu srovnat. Hosté navíc ve 45. minutě přišli o vyloučeného hráče Tomáše Richtera, jenž musel předčasně opustit hřiště po obdržené druhé žluté kartě. Domácí této početní převahy využili a gólem Adama Galetky otočili výsledek ve svůj prospěch.

V průběžné tabulce po 16. kole se celek Všechovic pohybuje na dvanáctém místě, když doposud získal 12 bodů ( 3 výhry, 3 remízi, 10 porážek, při celkovém skóre 30 : 43)

V podzimním měření sil se oba soupeři ve Vsetíně rozešli smírně po remíze 1 : 1, v níž Všechovičtí vyrovnali z velmi problematického a diskutabilního pokutového kopu.

K oporám celku patří brankář Marek Machalický, dále hráči v poli Lukáš Lasovský, Daniel Rolinc, Radek Skácel a Daniel Kuchař.

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍN JE KE KONCI SEZONY STŘELECKY NENASYTNÝ. MARTIN ZBRANEK DĚLAL ZE SOUPEŘE CEDNÍK

Radek Fojtů (trenér Vsetín) : "V prvním poločase jsme dali jen jednu branku. Soupeř hrozil jen po rozích. Když jsme z kraje druhého...

 
VÍKENDOVÁ SMRŠŤ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

První červnový víkend je nám nalosováno hned 7 domácích mistrovských zápasů!? Jakoby na řídící komisi nikdo nevěděl, že tu máme na...

 
NÁBOROVÝ ČERVNOVÝ ČTVRTEK č.1

Máme za sebou první z červnových náborových čtvrtků. Celá akce za slunného počasí se velmi vydařila, na dětech bylo vidět nadšení z...

 
OBROVSKÝ KLOBOUK DOLŮ - TAKHLE SE BOJUJE !!
 
VE SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE PÁLILI POUZE OSTRÝMI !!!
 
VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV
 
FC VSETÍN - SK BAŤOV 6:2 (0:2)
 
DNES NA TYRŠOVCE DOHRÁVKA PROTI SK BAŤOV OD 18:30
 
ČTVRTEČNÍ NÁBORY DĚTÍ PO CELÝ ČERVEN
 
DVA TURNAJE PRO NEJMENŠÍ BENJAMÍNKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS