Martin Němec (www.valasskyfotbal.com) |

O VSETÍNSKÉM ANGAŽMÁ DOMINIKA HNILA ROZHODL MOŽNÁ I BÝVALÝ ÚTOČNÍK PAVEL PREŠNAJDER

"S fotbalem jsem začínal v šesti letech ve Štítné. Prošel jsem tam všemi věkovými kategoriemi až do mužů a zahrál jsem si pod trenérem Prešnajderem krajský přebor. Ještě, když byl ve Štítné můj otec předseda klubu, se zrodil můj přesun do divizního Strání, kde jsem strávil uplynulou sezonu," začíná naše povídání pravý záložník Vsetína Dominik Hnilo.

Ve Strání prožil sestupovou sezonu. "Rok v divizi byla pro mne velmi cenná zkušenost. Sice jsme nakonec sestoupili, ale byli jsme tam dobrá parta. Možná k udržení chybělo i trochu toho fotbalového štěstíčka. Fotbalově jsem se posunul a byl jsem rád, když po podzimu, která jsem strávil zase doma ze Štítné přišla nabídka ze Vsetína. Víte, ve Strání to bylo dobré, ale to dojíždění bylo náročné, je to daleko," pokračuje Hnilo, který si nyní pochvaluje přesun na Valašsko.

"Volali si - manažer Vsetína pan Juřica a trenér Štítné pan Prešnajder. Možná hrálo roli i to, že trenér Štítné na Vsetíně působil. Našel jsme na Vsetíně mladý kolektiv. Super trenér, podmínky, parádní a náročná zimní příprava. Chci se poprat o základní sestavu," burcuje Hnilo.

Vsetín vykročil vítězně do jara a doma porazil Skaštice 2:1. "Trochu jsme znervózněli, když jsme dostali deset minur před koncem branku, ale jinak jsme je k ničemu nepustili a vyhráli naprosto v klidu a zaslouženě. Doufám, že se poctivou prací dostanu brzy na hřiště a přesvědčím jak trenéra, tak vedení klubu, že zůstanu na Vsetíně i pro další sezonu a nejen do léta," dodává odhodlaně Dominik Hnilo.

Aktuální články

ZÁPAS PROTI RÝMAŘOVU ZAČÍNÁ V SOBOTU JIŽ VE 14:30 !!

Je to tady. Poslední zápas sezóny. Úspěšné sezony. Ve které současný FC Fastav Vsetín trenéra Lukáše Pazdery posunul, do těchto chvil...

BENEFIČNÍ AUKCE PODEPSANÝCH DRESŮ

Na závěr letošní sezóny vsetínský klub pořádá fotbalový turnaj firem O pohár starosty města Vsetína. Pro naše partnery, firmy, které...

č.1 - SPARTA PRAHA

Fotbalový dres současné mistrovské Sparty. Originální fanouškovský dres na Vsetín přivezla osobně legenda Sparty,...