Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O VSETÍNSKÉM ANGAŽMÁ DOMINIKA HNILA ROZHODL MOŽNÁ I BÝVALÝ ÚTOČNÍK PAVEL PREŠNAJDER

27.03.2023 | Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

"S fotbalem jsem začínal v šesti letech ve Štítné. Prošel jsem tam všemi věkovými kategoriemi až do mužů a zahrál jsem si pod trenérem Prešnajderem krajský přebor. Ještě, když byl ve Štítné můj otec předseda klubu, se zrodil můj přesun do divizního Strání, kde jsem strávil uplynulou sezonu," začíná naše povídání pravý záložník Vsetína Dominik Hnilo.

Ve Strání prožil sestupovou sezonu. "Rok v divizi byla pro mne velmi cenná zkušenost. Sice jsme nakonec sestoupili, ale byli jsme tam dobrá parta. Možná k udržení chybělo i trochu toho fotbalového štěstíčka. Fotbalově jsem se posunul a byl jsem rád, když po podzimu, která jsem strávil zase doma ze Štítné přišla nabídka ze Vsetína. Víte, ve Strání to bylo dobré, ale to dojíždění bylo náročné, je to daleko," pokračuje Hnilo, který si nyní pochvaluje přesun na Valašsko.

"Volali si - manažer Vsetína pan Juřica a trenér Štítné pan Prešnajder. Možná hrálo roli i to, že trenér Štítné na Vsetíně působil. Našel jsme na Vsetíně mladý kolektiv. Super trenér, podmínky, parádní a náročná zimní příprava. Chci se poprat o základní sestavu," burcuje Hnilo.

Vsetín vykročil vítězně do jara a doma porazil Skaštice 2:1. "Trochu jsme znervózněli, když jsme dostali deset minur před koncem branku, ale jinak jsme je k ničemu nepustili a vyhráli naprosto v klidu a zaslouženě. Doufám, že se poctivou prací dostanu brzy na hřiště a přesvědčím jak trenéra, tak vedení klubu, že zůstanu na Vsetíně i pro další sezonu a nejen do léta," dodává odhodlaně Dominik Hnilo.

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍN JE KE KONCI SEZONY STŘELECKY NENASYTNÝ. MARTIN ZBRANEK DĚLAL ZE SOUPEŘE CEDNÍK

Radek Fojtů (trenér Vsetín) : "V prvním poločase jsme dali jen jednu branku. Soupeř hrozil jen po rozích. Když jsme z kraje druhého...

 
VÍKENDOVÁ SMRŠŤ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

První červnový víkend je nám nalosováno hned 7 domácích mistrovských zápasů!? Jakoby na řídící komisi nikdo nevěděl, že tu máme na...

 
NÁBOROVÝ ČERVNOVÝ ČTVRTEK č.1

Máme za sebou první z červnových náborových čtvrtků. Celá akce za slunného počasí se velmi vydařila, na dětech bylo vidět nadšení z...

 
OBROVSKÝ KLOBOUK DOLŮ - TAKHLE SE BOJUJE !!
 
VE SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE PÁLILI POUZE OSTRÝMI !!!
 
VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV
 
FC VSETÍN - SK BAŤOV 6:2 (0:2)
 
DNES NA TYRŠOVCE DOHRÁVKA PROTI SK BAŤOV OD 18:30
 
ČTVRTEČNÍ NÁBORY DĚTÍ PO CELÝ ČERVEN
 
DVA TURNAJE PRO NEJMENŠÍ BENJAMÍNKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS