Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ JARNÍ UTKÁNÍ SE ODEHRAJE NA TYRŠOVCE

17.03.2023 | Petr Říha

Až včera po tréninku jsme s panem udržbářem rozhodli, že se utkání nakonec odehraje na trávě, která je stále spíš hnědá, než zelená, vzhledem k tomu, že zde před pěti dny ležela vrstva sněhu. 

Utkání začíná v 15:00. Na Tyršovce. Sportuchtiví nadšenci, kteří přes týden sekají doma latinu a dostanou na sobotní odpoledne opušťák, si mohou užívat na Vsetíně sportovního dne (víkendu) dosyta. Od rána v házenkářské hale na Lapači například MMA zápasy. Odpoledne fotbal na Tyršovce. Večer hokej. A v neděli další kolo. 

Nová  parkovací omezení však čekají řidiče kolem Tyršovky. Všechna parkování, stání, jsou nově od letošního roku zpoplatněna. Možnost zaparkovat údajně bude od gymplu po řeku Bečvu, kolem parku. Parkování údajně bude k dispozici zdarma v sobotu odpoledne v parkovištích pod Smetanovou galerií. (3-4 minutky chůzí k Tyršovce). Možná další místa pro hráče a sudí poradí vyznavači údajně skvělého a jedinečného postavení fotbalového hřiště uprostřed města, v bytové zástavbě, nevíme. Škarohlídi s ironickým úsměvem nám pochopitelně ihned doporučí využití nového rozsáhlého parkovacího prostoru na Ohradě, kde kdysi býval fotbalovo-atletický areál.
Prosíme, obrňte se trpělivostí, vyjďete dříve a dojděte pěšky, odkudkoliv, kde se Vám podaří zaparkovat. Nejezděte autem k hřišti. Jinak poradit neumíme. Autobus hostí? Asi odstavná plocha před Ústím. 

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z DALEKÉHO ŠUMPERKU SE VRACELI S ÚSMĚVEM NA RTECH

FK Šumperk - FC Vsetín   1:2 (1:0)S kompletním kádrem zajížděli v nedělním, poněkud pochmurném odpoledni, vsetínští hráči...

 
PRÁZDNINOVÝ CLIMAX FOTBALOVÝ KEMP FC VSETÍN

Fotbalový klub FC Vsetín pořádá tento rok prémiový prázdninový fotbalový kemp. Chtěli bychom po době covidové nabídnout dětem více...

 
O VSETÍNSKÉM ANGAŽMÁ DOMINIKA HNILA ROZHODL MOŽNÁ I BÝVALÝ ÚTOČNÍK PAVEL PREŠNAJDER

"S fotbalem jsem začínal v šesti letech ve Štítné. Prošel jsem tam všemi věkovými kategoriemi až do mužů a zahrál jsem si pod trenérem...

 
MLADŠÍ I STARŠÍ DOROST DĚLÁ RADOST
 
ROZHOVOR S OLIVII LUKÁŠOVOU V MLADÉ FRONTĚ DNES
 
ŠUMPERK NENAVÁZAL NA VÝHRU S LÍDERM A PADL SE VSETÍNEM. KOUČ NEŠETŘIL KRITIKOU.
 
JAN ŠULÁK ROZHODL Z PENALTY O VÝHŘE VSETÍNA V ŠUMPERKU
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
POZDRAV TOMÁŠI FREUNDOVI
 
LOGO FC VSETÍN PATŘÍ KLUBU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS