Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: TJ SKAŠTICE

17.03.2023 | Jiří Kořínek

Prvním soupeřem vsetínských hráčů v odvetné jarní části, je mužstvo TJ Skaštice, jehož vizitku se vám pokusíme přiblížit.
Historie fotbalu ve Skašticích se datuje kolem roku 1960, ve kterém se zde hrála pouze přátelská utkání a různě pořádané turnaje. Organizovaně se začal hrát fotbal jako takový od roku 1983, kdy měl klub pouze mužstvo starších žáků!! Teprve v roce 1987 byl založen tým dospělých....

.... Začátky nebyly nikterak lehké, ba dokonce se dá říci, že hodně těžké. Řada místních hráčů působila v okolních vesnicích, anebo ve vyšších soutěžích. Postupem času se však vrátili do Skaštic a v roce 1993 klub pod vedením trenéra Ivo Frýdla, tehdejšího hráče Hanácké Slavie Kroměříž, slavil postup do okresního přeboru. V roce 1999 však mužstvo sestoupilo do nejnižší soutěže, a zpět do okresního přeboru se vrátilo po čtyřech letech. Poté nastal prudký vzestup, neboť tým postupně úspěšné proplouval soutěžemi od 1. B třídy až po krajský přebor. Vrcholem se stala sezóna 2018/2019, kdy skaštický soubor vybojoval historický postup do divize. Od ročníku 2019/2020 je jejím stálý účastníkem.
Majitelem útulného areálu i fotbalového hřiště je Obecní úřad ve Skašticích, díky jehož výrazné pomoci se fotbal v obci, který je zde sportem číslo jedna, zdárně rozvíjí.
Současné mužstvo dospělých se podařilo doplnit řadou velmi kvalitních hráčů, kteří v dřívějších letech působili ve vrcholovém fotbalu. Jako namátkou vyjmenujme ostrostřelce Zdeňka Konečníka, hrajícího v prvoligovém FC Trinity Zlín a Lukáše Motala, jenž startoval v dorosteneckém věku rovněž v zlínském Trinity, a navíc byl úspěšným mládežnickým reprezentantem v kategorii U 18.
Mužstvo během zimní přestávky nezaznamenalo prakticky žádnou výraznější změnu. Trenér Lukáš Motal věří stávajícímu kádru, s cílem zachovat si umístění v klidném středu tabulky.
Generálka na odvetné jarní boje ale nedopadla pro celek příliš dobře, neboť v utkání na umělé trávě v Kroměříži po nepříliš přesvědčivém výkonu podlehl tým průměrnému soupeři krajského přeboru z Morkovic, a to v poměru 0 : 1.
Ve vzájemném měření sil v podzimní části soutěže se lépe dařilo Vsetínským. Valaši dokázali na horké hanácké půdě, odkud se body jen tak lehce nevozí, zvítězit nejtěsnějším rozdílem 1 : 0, když jedinou branku vstřelil v úplném závěru střídající mladý útočník Zbranek.
Skaštičtí po polovině soutěže zaujímají s dvaceti body sedmé místo, s bilancí šesti výher, dvou nerozhodných výsledků a pěti prohrami, při aktivním skóre 27 : 21.

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z DALEKÉHO ŠUMPERKU SE VRACELI S ÚSMĚVEM NA RTECH

FK Šumperk - FC Vsetín   1:2 (1:0)S kompletním kádrem zajížděli v nedělním, poněkud pochmurném odpoledni, vsetínští hráči...

 
PRÁZDNINOVÝ CLIMAX FOTBALOVÝ KEMP FC VSETÍN

Fotbalový klub FC Vsetín pořádá tento rok prémiový prázdninový fotbalový kemp. Chtěli bychom po době covidové nabídnout dětem více...

 
O VSETÍNSKÉM ANGAŽMÁ DOMINIKA HNILA ROZHODL MOŽNÁ I BÝVALÝ ÚTOČNÍK PAVEL PREŠNAJDER

"S fotbalem jsem začínal v šesti letech ve Štítné. Prošel jsem tam všemi věkovými kategoriemi až do mužů a zahrál jsem si pod trenérem...

 
MLADŠÍ I STARŠÍ DOROST DĚLÁ RADOST
 
ROZHOVOR S OLIVII LUKÁŠOVOU V MLADÉ FRONTĚ DNES
 
ŠUMPERK NENAVÁZAL NA VÝHRU S LÍDERM A PADL SE VSETÍNEM. KOUČ NEŠETŘIL KRITIKOU.
 
JAN ŠULÁK ROZHODL Z PENALTY O VÝHŘE VSETÍNA V ŠUMPERKU
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
POZDRAV TOMÁŠI FREUNDOVI
 
LOGO FC VSETÍN PATŘÍ KLUBU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS