Petr Říha |

UMĚLKA POD PECNÍKEM MÁ ATESTACI NA DALŠÍ DVA ROKY

Těsně před jarními soutěžemi na Valašsko dorazilo i razítko, že i pro další dva kalendářní roky je umělka způsobilá k mistrovským zápasům.
FC Vsetín se řádně stará o sportoviště, dostali jsme pochvalu od kontrolora, že na ty roky je umělka v poměrně dobrém stavu, bez závad. Však nás to také stojí nemalé úsilí a nemalé finanční částky. 10 let se nikdo neptá jestli není něco třeba. Ale když je třeba na umělce uspořádat nějakou sportovní událost, tak si všichni vzpomenou. Protože na Vsetíně bohužel stále není žádné sportoviště, kde by se i jiné sporty mohly předvést. Takže letos jsme už opět domluveni s atletikou, že 20. května proběhne pod Pecníkem další ročník Čokoládové tretry, pro mládež. Tradicí jsou i letní biatlony dětí. Náborové dny hokeje. Turnaje základních a středních škol. A pochopitelně každodenně hodiny tělocviku středních škol. Rádi pomáháme a vycházíme vstříc, aby Pecník co nejvíce sloužil sportu, dětem, škoda, že necítíme větší podporu.
Nicméně v této chvíli jsme rádi, že je vše v pořádku. Na jaro je naplánovaná opět specializovaná údržba bezmála za 100 tisíc korun.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...