Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

27.11.2022 | Petr Říha a Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi Vsetína se před utkáním omluvila řada hráčů základní sestavy, což nakonec nebylo vůbec od věci, protože dostali veškerý prostor mladí borci, se kterými se do budoucna plně počítá. A nutno uznat, nejen z nadšení přihlížejícíh diváků, že se se svou rolí popasovali velmi dobře. Až nad očekávání. Do branky na posledních 20 minut nastoupil i Tonda Ptáček, gólman mladšího dorostu a udržel svou 20timinutovku čistou. Veříme, že si premiéru u A-týmu užil, jako odměnu za své skvělé výkony v obou týmech divizního dorostu.
Podtrženou jedničku zaslouží (opět na stoperu) Jirka Vítek, krása. Po utkání, když jsme odcházeli od hřiště, na nás hrozil svým čaganem náš nejvěrnější fanoušek, pan Durmon starší, abychom vyřídili trenérům, že takto si přejí fanoušci, aby se prezentovali hráči i v souteží, žádné nakopávání, nýbrž hra po zemi, že se jim to utkání velmi líbilo :-) Tak veříme, že o budoucnost vsetínského týmu se strachovat nemusíme.  
Poděkování patří všem hráčům, kteří nastupili, i početné vsetínské fanouškovské základně, která se přijela podívat na poslední utkání podzimu.

Roman Vojvodík (trenér FC Vsetín) : "Nastoupili kluci, co se vrátili z hostování jako Petr Mikuš, Matěj Rodek, či Honza Jančina. Šanci dostali dorostenci Valdemar Durmon, Jirka Kalrík, Štěpán Řezníček, včetně brankáře Antonína Ptáčka. Byl to výborný zápas, dalo se na to dívat. Oba týmy se prezentovaly dobrou kombičnační hrou. Měli jsme více šancí než domácí. Ke konci mohli vyhrát oba. Mladí se ukázali výborně. Dnes jsme ukončili podzim a poprvé se sejdeme 9. ledna."

Nyní hráče čeká několik málo týdnů odpočinku, vedení a management čeká další kýbl práce, začátkem ledna se setkáme na Pecníku všichni. Víc než všichni. Program zimních zápasů zvěřejníme brzy.     

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
DAVID KUČERA KVITUJE DLOUHODOBÝ ZÁJEM VSETÍNA A PŘIŠEL NA VALAŠSKO ZASE DÁVAT GÓLY

Jak dlouho jste strávil v angažmá ve Frýdlantu?Po odchodu z Valmezu jsem tam byl pět let. Přišel jsem tam v 17 letech. Ze začátku jsem tam...

 
PŘÍPRAVA NA SEZONU BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní zimní příprava A-týmu se blíží do poločasu. V pravidelné přípravě je 20 borců, účast na trénincích je výborná. ...

 
PŘÍPRAVA NA UMĚLCE POD PECNÍKEM

Zimní příprava všech kategorií běží na Pecníku naplno. Na jarní prípravu se připravují vzorně i páni rozhodčí. Jak vidět na...

 
VSETÍN SI VYDAŘENOU PŘÍPRAVOU NA SEBE UPLETL BIČ
 
JAKO JEDNOVAJEČNÁ DVOJČATA, BAHOUNEK S MLÝNKEM OPĚT NA VSETÍNĚ
 
DRUHÉ PŘÍPAVNÉ UTKÁNÍ VE FRÝDKU SPLNILO ÚČEL.
 
TROJROZHOVOR SE VSETÍNSKÝMI NADĚJEMI - MATĚJEM RODKEM, JANEM JANČINOU A PETREM MIKUŠEM.
 
VSETÍN OBSTÁL V PRVNÍ PŘÍPRAVĚ PROTI TŘETILIGOVÝM OTROKOVICÍM (Kvítkovicím)
 
VELKÉ ZIMNÍ ZMĚNY NA VSETÍNĚ ČÍTAJÍ NAVRÁTILCE I NOVÉ TVÁŘE
 
ZIMNÍ PŘÍPRAVA. PRVNÍ TRÉNINKY STARTUJÍ.
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS