Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

POHLEDNÉMU FOTBALU NA VRŠAVĚ CHYBĚLY JEN GÓLY

27.11.2022 | Petr Říha a Martin Němec (www.valasskyfotbal.com)

Poslední listopadový víkend odehrál omlazený A-tým poslední letošní utkání proti zlínskému U19 trenéra Jardy Matějíčka. Trenérovi Vsetína se před utkáním omluvila řada hráčů základní sestavy, což nakonec nebylo vůbec od věci, protože dostali veškerý prostor mladí borci, se kterými se do budoucna plně počítá. A nutno uznat, nejen z nadšení přihlížejícíh diváků, že se se svou rolí popasovali velmi dobře. Až nad očekávání. Do branky na posledních 20 minut nastoupil i Tonda Ptáček, gólman mladšího dorostu a udržel svou 20timinutovku čistou. Veříme, že si premiéru u A-týmu užil, jako odměnu za své skvělé výkony v obou týmech divizního dorostu.
Podtrženou jedničku zaslouží (opět na stoperu) Jirka Vítek, krása. Po utkání, když jsme odcházeli od hřiště, na nás hrozil svým čaganem náš nejvěrnější fanoušek, pan Durmon starší, abychom vyřídili trenérům, že takto si přejí fanoušci, aby se prezentovali hráči i v souteží, žádné nakopávání, nýbrž hra po zemi, že se jim to utkání velmi líbilo :-) Tak veříme, že o budoucnost vsetínského týmu se strachovat nemusíme.  
Poděkování patří všem hráčům, kteří nastupili, i početné vsetínské fanouškovské základně, která se přijela podívat na poslední utkání podzimu.

Roman Vojvodík (trenér FC Vsetín) : "Nastoupili kluci, co se vrátili z hostování jako Petr Mikuš, Matěj Rodek, či Honza Jančina. Šanci dostali dorostenci Valdemar Durmon, Jirka Kalrík, Štěpán Řezníček, včetně brankáře Antonína Ptáčka. Byl to výborný zápas, dalo se na to dívat. Oba týmy se prezentovaly dobrou kombičnační hrou. Měli jsme více šancí než domácí. Ke konci mohli vyhrát oba. Mladí se ukázali výborně. Dnes jsme ukončili podzim a poprvé se sejdeme 9. ledna."

Nyní hráče čeká několik málo týdnů odpočinku, vedení a management čeká další kýbl práce, začátkem ledna se setkáme na Pecníku všichni. Víc než všichni. Program zimních zápasů zvěřejníme brzy.     

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍN JE KE KONCI SEZONY STŘELECKY NENASYTNÝ. MARTIN ZBRANEK DĚLAL ZE SOUPEŘE CEDNÍK

Radek Fojtů (trenér Vsetín) : "V prvním poločase jsme dali jen jednu branku. Soupeř hrozil jen po rozích. Když jsme z kraje druhého...

 
VÍKENDOVÁ SMRŠŤ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

První červnový víkend je nám nalosováno hned 7 domácích mistrovských zápasů!? Jakoby na řídící komisi nikdo nevěděl, že tu máme na...

 
NÁBOROVÝ ČERVNOVÝ ČTVRTEK č.1

Máme za sebou první z červnových náborových čtvrtků. Celá akce za slunného počasí se velmi vydařila, na dětech bylo vidět nadšení z...

 
OBROVSKÝ KLOBOUK DOLŮ - TAKHLE SE BOJUJE !!
 
VE SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE PÁLILI POUZE OSTRÝMI !!!
 
VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV
 
FC VSETÍN - SK BAŤOV 6:2 (0:2)
 
DNES NA TYRŠOVCE DOHRÁVKA PROTI SK BAŤOV OD 18:30
 
ČTVRTEČNÍ NÁBORY DĚTÍ PO CELÝ ČERVEN
 
DVA TURNAJE PRO NEJMENŠÍ BENJAMÍNKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS