Petr Říha |

PO ZÁPASE PROTI ŠTERNBERKU

Máme za sebou poslední mistrovské utkání proti třetímu celku podzimu. V utkání opět předveli naši borci, že když se semknou, tak umí bojovat proti každému soupeři. I v oslabené sestavě. I v početní nevýhodě. Otázka je proč to často nejde (nešlo) ve všech zápasech, v papírově plné sestavě. Doba na vyhodnocení podzimní části letošní soutěže přichází nyní. Bylo to období změn, trochu období experimentů v mírně divočejších dobách, v době nového fungování kolem celého "áčka". Určitě máme spoustu poznatků a podnětů, od kterých se odrazit. Věřme, že k úspěšnějším výkonům. Byť celkově je doba před námi všemi nejistá víc, než kdykoliv dřív.    

Po utkání musíme poslat pochvalu do Šternberku. Za jejich fanoušky, kteří byli slušní, povzbuzovali a vše si po sobě vzorně uklidili. I za hráče, kteří si uklidili po sobě šatnu jak norští vikingové, což se u nás často nevidí. Klobouček. 

Naposledy po podzimu přinášíme pozápasové rozhovory Mirka "Montyho" Močičky : ZDE.
Foto : Julek Ficek

Sledujte stránky, i přes nadcházející zimní přestávku budou přicházet novinky, aktuality ze světa vsetínského fotbalu. Zítra (v neděli 30.10.2022) se představí náše dorostenecké týmy proti Prostějovu. Na Tyršovce. Další přípravné i mistrovské zápasy až do druhé poloviny  listopadu se budou odehrávat na Pecníku. 


Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...