Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DEN SPORTU NA VSETÍNĚ V PÁTEK 2. ZÁŘÍ

01.09.2022 | Jiří Žůrek

Po loňském velkém úspěchu premiérového Dne sportu na Vsetíně se radnice rozhodla uspořádat druhý ročník této akce, jejímž cílem je představit veřejnosti širokou nabídku aktivit, kterou nabízejí místní sportovní kluby. Uskuteční se opět v areálu Na Lapači, a to v pátek 2. září od 8.30 do 18 hodin. Děti si tak budou moci vyzkoušet kolem třiceti sportovních odvětví.

„Po loňském prvním ročníku, který zaznamenal pozitivní ohlasy od dětí i rodičů, jsme se rozhodli uspořádat tuto vydařenou akci i letos a motivovat tak děti a mládež ke sportu a zároveň dát možnost vsetínským sportovním organizacím prezentovat svou činnost,“ uvedl starosta Jiří Růžička (KDU-ČSL), podle něhož se letos na Dni sportu na Vsetíně představí opět kolem třiceti sportovních organizací, a to na stanovištích ve sportovním areálu Na Lapači.

„Zájem ze strany sportovních organizací je velký a široká nabídka sportů svědčí o tom, že Vsetín má v této oblasti co nabídnout,“ vysvětlil místostarosta Tomáš Pifka (STAN) s tím, že kromě radnice se do organizace zapojili také Dům kultury Vsetín, Vsetínská sportovní a Středisko volného času a plavecká škola Alcedo Vsetín.... 

... Děti se budou moci seznámit na zimním stadionu s hokejem, na antukových kurtech s volejbalem, tenisem a nohejbalem, ve sportovní hale s házenou, florbalem a basketbalem, a po celém areálu Lapače s biatlonem, gymnastikou, fotbalem a řadou dalších sportů, a samozřejmě si je i vyzkoušet. Předvedou se i sportovní kluby působící pod Alcedem a u stánku VHK připravují autogramiádu hokejisté. Novinkou bude prezentace sportovního Kapka resortu, který vyrůstá ve Lhotě u Vsetína. Mimo Lapač bude otevřena veřejnosti od 13 do 16 hodin kuželna na Ohradě.Program na Lapači je připraven hned od 8.30 hodin rána, odkdy budou na jednotlivých stanovištích k dispozici trenéři všech sportů a zájemci o ně si je tak budou moci vyzkoušet a případně se informovat o tom, jak se do jednotlivých klubů přihlásit.

Zástupci jednotlivých oddílů se představí i na pódiu, kde je vyzpovídá moderátor František Baláš. Dopolední program je určen hlavně pro školy, po polední hodinové přestávce mohou Den sportu navštívit děti znovu, už se svými rodiči či prarodiči. „Sportovní den zpestří odpoledne od 16.30 do 17 hodin křest nových dresů VHK Vsetín. Od 17 do 18 hodin se pak na podiu představí místní kapela Bulletproof Puppets,“ informoval místostarosta Pavel Bartoň (ANO 2011) s tím, že kulturní program bude pokračovat koncertem pražské skupiny Purplemania, s níž jako host vystoupí jedna z členek String Ladies.

„Město každoročně finančně podporuje sportovní kluby a snaží se tak vytvořit podmínky pro jejich úspěšné fungování, aby i nadále platilo, že Vsetín je městem sportu. Dotace sportovcům se každoročně zvyšují, pro příští rok by to mělo být 17,5 milionu korun. Nejen penězi, ale i Dnem sportu chceme podpořit činnost jednotlivých oddílů, aby se mohly prezentovat a získat tak nové členy,“ uzavřel místostarosta Tomáš Pifka.

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři









Výsledek obrázku pro ofs vsetín



Aktuální články
DAVID KUČERA KVITUJE DLOUHODOBÝ ZÁJEM VSETÍNA A PŘIŠEL NA VALAŠSKO ZASE DÁVAT GÓLY

Jak dlouho jste strávil v angažmá ve Frýdlantu?Po odchodu z Valmezu jsem tam byl pět let. Přišel jsem tam v 17 letech. Ze začátku jsem tam...

 
PŘÍPRAVA NA SEZONU BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní zimní příprava A-týmu se blíží do poločasu. V pravidelné přípravě je 20 borců, účast na trénincích je výborná. ...

 
PŘÍPRAVA NA UMĚLCE POD PECNÍKEM

Zimní příprava všech kategorií běží na Pecníku naplno. Na jarní prípravu se připravují vzorně i páni rozhodčí. Jak vidět na...

 
VSETÍN SI VYDAŘENOU PŘÍPRAVOU NA SEBE UPLETL BIČ
 
JAKO JEDNOVAJEČNÁ DVOJČATA, BAHOUNEK S MLÝNKEM OPĚT NA VSETÍNĚ
 
DRUHÉ PŘÍPAVNÉ UTKÁNÍ VE FRÝDKU SPLNILO ÚČEL.
 
TROJROZHOVOR SE VSETÍNSKÝMI NADĚJEMI - MATĚJEM RODKEM, JANEM JANČINOU A PETREM MIKUŠEM.
 
VSETÍN OBSTÁL V PRVNÍ PŘÍPRAVĚ PROTI TŘETILIGOVÝM OTROKOVICÍM (Kvítkovicím)
 
VELKÉ ZIMNÍ ZMĚNY NA VSETÍNĚ ČÍTAJÍ NAVRÁTILCE I NOVÉ TVÁŘE
 
ZIMNÍ PŘÍPRAVA. PRVNÍ TRÉNINKY STARTUJÍ.
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS