Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

STÁLE NEPORAŽENÍ, NAVÍC BEZ INKASOVANÉHO GÓLU

21.08.2022 | Petr Říha

Po pár týdnech jsme se vrátili na místo činu, kde jsme na konec minulé sezóny nafasovali čtyřku. Měli jsme tedy domácím co oplácet. V letní přestávce se událo i to, že se Adam Bahounek s Tomášem Mlýnkem rozhodli vyslyšet vábení právě holešovického trenéra Koleniče, který jim sliboval postavit celý Holešov na Adamovi. Trenér jim ordinoval před sezonou 4 tréninky týdně a v tisku sliboval nejhůře páté místo v divizi … dvě kola nové soutěže a trenér Kolenič dostal v Holešově padáka. To není úplně běžné na začátku soutěže ale to je věc holešovických, co se děje u nich v kabině. My jsme si pochopitelně nemohli odpustit předzápasové rýpnutí do obou borců, že když odstřelili trenéra jestli se teď nechtějí vrátit :-)  Až nám jich bylo chvilku líto jak nešťastně se tvářili ale …. byla to jejich volba v červnu.

Vsetín v Holešově potvrdil úspěšný vstup do nové sezony. Opět jsme neinkasovali gól. Eli jako jediný gólman v divizi drží zatím neprůstřelnost. Jsme pokorní a jdeme od zápasu k zápasu. Tým poctivě trénuje ve slušném počtu. Máme nějaká zranění, klasika, ale trenérům se vždy podaří namíchat sestavu tak aby to nebylo znát. Hodilo by se nám posílit kádr ještě hráčem typu Davida Louise, či Alexe Krále, tak uvidíme, co sportovní manager vykouzlí přes týden :-)

Zatím vám přinášíme ve fotogalerii snímky Julka Ficka. Na prvním jsou tři nové tváře v dresu FC Vsetín (zleva Hretsaichuk Andrii, Horák Daniel, Nerukh Vitalii). Na druhém snímku jsou vsetínské „young guns“, které si zajisté poctivou prací a trpělivostí vybojují svou trvalou slávu na slunci (zleva Honza Jančina, Matěj Rodek, Martin Zbranek, Petr Mikuš a Waldemar Durmon).

 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
Z JIHU VEZOU ALESPOŇ BOD

TJ Slovan Bzenec – FC Vsetín z.s. 0 : 0K mistrovskému zápasu na daleký jih zajíždělo...

 
ZE ZÁPASU NA JIŽNÍ MORAVĚ SE ZRODILA BEZBRANKOVÁ REMÍZA

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl  A-tým mužů do jihomoravského Bzence. Sestavy obou týmů byly silně poznamenány nemocemi,...

 
PŘEDSTAVUJEME SOUEŘE : TJ SLOVAN BZENEC

V devátém kole zajíždějí vsetínští fotbalisté k jednomu z mála soupeřů z jihu Moravy, a to na půdu nevyzpytatelného mužstva...

 
MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - SK UNIČOV 4:2 (2:0)
 
OBA TÝMY DOROSTENCŮ SI VEDOU VELMI DOBŘE
 
KALICH HOŘKOSTI DOPIT DO SAMÉHO DNA
 
Z BLÁTA DO LOUŽE
 
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE : 1.FC VIKTORIA PŘEROV
 
ŽÁDOST FC VSETÍN O INDIVIDUÁLNÍ DOTACI NA POKRYTÍ ZVÝŠENÍ ENERGIÍ A NÁJMŮ SMETENA ZE STOLU V PLNÉM ROZSAHU
 
STARŠÍ DOROST : MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2:3
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS