Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ DIVIZNÍ PŘÍPRAVA

19.07.2022 | Petr Říha

Máme za sebou první přípravné utkání před nadcházející divizní sezonou. Na Tyršovce jsme přivítali divizní tým ze skupiny "F". Utkání skončilo 2:1 pro Frenštát, šlo však především o první seznámení se s týmem pro nové trenérské duo. Roman Vojvodík (trenér Vsetín) pro Valašský fotbal.com: "Zkoušeli dvě nové možné ukrajinské posily. Dost kluků je ještě na dovolených. Byl to pro nás spíše fyzický test než, abychom z toho dělali nějaké závěry po fotbalové stránce. Kluci to odmakali, ale zápas nám samozřejmě ukázal, na čem musíme v krátké přípravě zapracovat. My jsme nakonec mohli i srovnat, soupeř byl šťastnější."

V době dovolených dostali šanci přítomní borci, kteří se posunují do mužů z dorostu a také dva mladí talentovaní borci z Ukrajiny, které trenér zkoušel z třetiligových Otrokovic. Kluci jsou zde zatím na zkoušku, výměnou za Patrika Geržu, který odchází na podzim okusit MSFL.
Jisté je, že letošní léto, které je mezi sezonami velmi krátké, dojde paradoxně k největším změnám v porovnání proti minulým letním přestávkám. Po minulé sezoně se vrátili do svých klubů borci, kteří byli u nás na hostování. Patrik Kundrátek do Hlučína. Duo, které ještě po posledním zápase avizovalo, že by rádo zůstalo, Tomáš Mlýnek a Adam Bahounek, do Otrokovic. Ve volném červnovém přestupním termínu zvolil na poslední chvíli přestup do Slavičína Pavel Naňák, který ještě pár hodin před tím říkal, že nastoupí po delším vleklém zranění zpět do vsetínské přípravy. Ale to je amaterský fotbal, názory se mění jak aprílové počasí, s tím se musí počítat.
Svou úspěšnou kariéru se rozhodl dohrát ve Slušovicích (kde s ní začínal) Jarda Foltýn. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci Vsetína.  
Z hostování z Valašské Polanky se vratil brankář Honza Dobeš. Adam Rišica se naopak vrací do Kateřinic, odkud přišel pro jarní část sezony. Další jména zatím zůstanou zahalena rouškou tajemstvím :-)


 
Utkání

1. kolo

TJ Skaštice - FC Vsetín

2. kolo

FC Vsetín - FK Šumperk

3. kolo

SFK Holešov - FC Vsetín

4. kolo 

FC Vsetín - Všechovice

5. kolo

SK Baťov - FC Vsetín

6. kolo

FC Vsetín - FK Nové Sady

7. kolo

 FC Slavičín - FC Vsetín

8. kolo 

FC Vsetín - 1. FC Přerov

9. kolo

TJ Bzenec - FC Vsetín

10. kolo

FC Vsetín - ZBROJOVKA BRNO B

11. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín

12. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín

13. kolo

FC Vsetín - FK Šternberk

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: SFK ELKO HOLEŠOV

V dalším utkání podzimní časti divize skupiny „E“ zajíždějí vsetínští hráči do Holešova, kde se střetnou s loňským nováčkem...

 
PO VÝBORNÉM VÝKONU SKVĚLÝ VÝSLEDEK

FC Vsetín z.s. – FK Šumperk 4 : 0 (2 : 0) Opravdu vynikající představení předvedli v...

 
FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 4:0

Opět po nějakém čase odcházeli fanoušci z Tyršovky velmi spokojeni. Dobrý výkon, čtyři branky v síti soupeře, co víc si přát? Kaňkou...

 
VSETÍN UŤAL ŠUMPERK ČTYŘMI TREFAMI
 
UKRAJINSKY LEGIONAR NERUKH POTVRDIL VÝBORNÝ VSTUP VSETÍNA DO SEZONY
 
ŠUMPERK AŽ PŘÍLIŽ CHYBOVAL. ZE VSETÍNA SI DOVEZL JASNOU PROHRU
 
NOVÉ VSTUPNÉ NA ZÁPASY
 
V SOBOTU FK ŠUMPERK
 
PŘEDSTAVUJEME SOBOTNÍHO SOUPEŘE : FK ŠUMPERK
 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
RSS