Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

JULIUS FICEK SHOTS

01.07.2019 | Petr Říha

Máme před sebou sezonu následující. Vrcholí přípravy. S kolegou  Vojtu Zemánkem ladíme různé termíny.  Na centrálu do Tyršovky přicházejí různé snímky snad ze všech  koutů  Evropy, kde tráví své zasloužené dovolené trenéři a kolegové z výboru i rodiče malých fotbalistů. Přejeme všem zasloužené  volno a relax.

Nicméně máme rozlosování všeh kategorií, které ladíme do termínů. Jak mládež, tak A-tým. Mol Cup. Přípravná utkání. Stejně tak ženy a dorostenky mají svá rozlosování hotová. Vše Vám budeme  v následujcích  dnech předkládat. 

Ale než se plně zaměříme na informace k budoucí sezoně, přinášíme  ještě  jedno zajímavé  video, které  obsahuje pouze snímky, které při zápasech vystřelil fotograf pan Julius  Ficek, a to přibliženě v průběhu dvou minulých divizních sezón.  Enjoy  ZDE.     
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
PROBĚHLA VALNÁ HROMADA FC VSETÍN
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS