Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÁ VÍŤOVA BERUŠKA

07.05.2019 | Petr Říha

Dovelte nám představit novou "kamarádku"  Víti Sachra, se kterou  bude trávit spoustu času  na Tyršovce. :-)
Hřiště  dostalo od města Vsetín novou sekačku. Děkujeme. Vypadá jak beruška a je mnohem spolehlivější než zelená  babička, která  už  měla tachometr několikrát přetočený.
Hřiště je momentálně, po turnaji Hejtmana a množství zápasech, v poměrně dobrém stavu. Byť je  vytížení extrénmí a počasí nám na Valašsku moc nepřeje, květnu. Snažíme se ho šetřit a využíváme i jiné plochy.
Přejeme Víťovi mnoho spokojených kilometrů s úsměvem na rtech.  A Vsetínské sportovní  děkujeme  za jarní údržbu a starost o plochu.
Pevně  věříme, že se v červenci podaří vyměnit  ony modré zábrany  za brankami za moderní  sítě. Podle původních plánů (slibů) již měly sloužit  od  začátku této sezony ale ... na Tyršovce dlouhodobě čas plyne prostě  pomaleji než jinde, co se inovací týče.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS