Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

NOVÁ VÍŤOVA BERUŠKA

07.05.2019 | Petr Říha

Dovelte nám představit novou "kamarádku"  Víti Sachra, se kterou  bude trávit spoustu času  na Tyršovce. :-)
Hřiště  dostalo od města Vsetín novou sekačku. Děkujeme. Vypadá jak beruška a je mnohem spolehlivější než zelená  babička, která  už  měla tachometr několikrát přetočený.
Hřiště je momentálně, po turnaji Hejtmana a množství zápasech, v poměrně dobrém stavu. Byť je  vytížení extrénmí a počasí nám na Valašsku moc nepřeje, květnu. Snažíme se ho šetřit a využíváme i jiné plochy.
Přejeme Víťovi mnoho spokojených kilometrů s úsměvem na rtech.  A Vsetínské sportovní  děkujeme  za jarní údržbu a starost o plochu.
Pevně  věříme, že se v červenci podaří vyměnit  ony modré zábrany  za brankami za moderní  sítě. Podle původních plánů (slibů) již měly sloužit  od  začátku této sezony ale ... na Tyršovce dlouhodobě čas plyne prostě  pomaleji než jinde, co se inovací týče.

 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS