Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PAVEL HAJNÝ PŘIVEZE NOVÝ JIČÍN

06.05.2019 | Petr Říha

Ve středu 8. května, sváteční den, máme před sebou předehrávku 30.kola moravskoslezské divize. Vsetínský trenér Pavel Hajný přiveze  na Vsetín k derby tým z Nového Jičína.

Vzhledem k tomu, že se nám má počasí  konečně malinko umoudřit, vymysleli  jsme pro fanoušky  dobrého fotbalu malá překvapení. Budeme mít  připravenu akci  "lahodné  šťavnaté steaky na  grilu  s  pivečkem - za babku". Cena  pro každého fanouška, který  přijde  na  fotbal  bude 49,- Kč. Budeme připraveni na prvních  200 nejrychlejších :-)  Steaky budeme  grilovat na ohni, holky hned  vedle  budou čepovat  pivečko.
To pravé fotbalové  koření pak, veříme, přidají naši fotbaloví hrdinové, kteří mají ve vyrovnané divizní soutěži nebývalou šňůru: pět vítězných utkání v řadě. Nicméně, Pavel Hajný má Vsetín přečtený  dokonale  a  zajisté nám má Nový Jičín co  vracet, z podzimu, kdy jsme ho perfektním výkonem sesadili z pozice  zimného půlmistra. Poté co jsme v Novém Jičíně  vyhráli 3:2.  Veříme, že i ve středu se na Tyršovce  bude  hrát  krásné utkání. 

Co může  být lepší  pozvánkou na  kvalitní  divizní  fotbal?  Šestý Vsetín hostí v derby čtvrtý Nový Jičín.  Přijďte  povzbudit  svůj  tým.  

V poločase  proběhně  opět  penaltový  rozstřel dětí. Exekutoři se připraví před poločasem na  kraji tribuny. Trenér Radim Dobeš s pořadateli uspořádají penaltové  duely  celkem o  šest  nových  šál  FC Vsetín. 

Tyršovka bude perfektně připravena. Má za sebou  jarní  údržbu.  Trávník  bude posekáný novým traktůrkem, pořízeným městem. Ten Vám představíme později.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS