Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PAVEL HAJNÝ PŘIVEZE NOVÝ JIČÍN

06.05.2019 | Petr Říha

Ve středu 8. května, sváteční den, máme před sebou předehrávku 30.kola moravskoslezské divize. Vsetínský trenér Pavel Hajný přiveze  na Vsetín k derby tým z Nového Jičína.

Vzhledem k tomu, že se nám má počasí  konečně malinko umoudřit, vymysleli  jsme pro fanoušky  dobrého fotbalu malá překvapení. Budeme mít  připravenu akci  "lahodné  šťavnaté steaky na  grilu  s  pivečkem - za babku". Cena  pro každého fanouška, který  přijde  na  fotbal  bude 49,- Kč. Budeme připraveni na prvních  200 nejrychlejších :-)  Steaky budeme  grilovat na ohni, holky hned  vedle  budou čepovat  pivečko.
To pravé fotbalové  koření pak, veříme, přidají naši fotbaloví hrdinové, kteří mají ve vyrovnané divizní soutěži nebývalou šňůru: pět vítězných utkání v řadě. Nicméně, Pavel Hajný má Vsetín přečtený  dokonale  a  zajisté nám má Nový Jičín co  vracet, z podzimu, kdy jsme ho perfektním výkonem sesadili z pozice  zimného půlmistra. Poté co jsme v Novém Jičíně  vyhráli 3:2.  Veříme, že i ve středu se na Tyršovce  bude  hrát  krásné utkání. 

Co může  být lepší  pozvánkou na  kvalitní  divizní  fotbal?  Šestý Vsetín hostí v derby čtvrtý Nový Jičín.  Přijďte  povzbudit  svůj  tým.  

V poločase  proběhně  opět  penaltový  rozstřel dětí. Exekutoři se připraví před poločasem na  kraji tribuny. Trenér Radim Dobeš s pořadateli uspořádají penaltové  duely  celkem o  šest  nových  šál  FC Vsetín. 

Tyršovka bude perfektně připravena. Má za sebou  jarní  údržbu.  Trávník  bude posekáný novým traktůrkem, pořízeným městem. Ten Vám představíme později.

 
Utkání
ZIMNÍ  PŘÍPRAVA 2020:

SO 25.ledna: 
Zlín B  (na Vršavě od 13:00)

SO 1.února
Uherský Brod (14:00 v Uh. Brodu)

SO 08. února:
Nové Mesto (na Slovensku, od 11:00 )  

SO 22. února :
Trenčianské Stankovce (v Trenčíně, od 15:00)

SO 29. února:
Nový Jičín (v Jičíně  od ..... )  

SO 14.března :
Luhačovice (v Luhačovicích, 14:00)
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PŘÍPRAVA MLÁDEŽE BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY

Letošní  zima  fotbalu přeje a tak je vsetínské sportovniště  Pod Pecníkem v permanenici.  Příprava  všech ...

 
STARŠÍ DOROST SE PŘEDVEDL V PRVNÍM ZÁPASE FASTAV CUPU V DOBRÉ FORMĚ

Bez respektu nastoupili starší dorostenci FC Vsetín v předehrávce Fastav Cupu  proti prvnímu celku 1.B třídy Francové Lhotě....

 
FASTAV CUP 2020 - ONLINE

V sobotu startuje předehrávkami další ročník FASTAV CUP.Celý turnaj je  tzv. "on-line" v mobilní aplikaci MŮJ FOTBAL a na webu...

 
FOTOREPORTÁŽ Z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM
 
NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - FC VSETÍN 4:1
 
MOMENTKY Z UHERSKÉHO BRODU
 
UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 3:5
 
FATAV CUP 2020- rozlosování
 
FC VSETÍN V MIKI GYM
 
ROZLOSOVÁNÍ FASTAV CUPU 2020
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS