Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PAVEL HAJNÝ PŘIVEZE NOVÝ JIČÍN

06.05.2019 | Petr Říha

Ve středu 8. května, sváteční den, máme před sebou předehrávku 30.kola moravskoslezské divize. Vsetínský trenér Pavel Hajný přiveze  na Vsetín k derby tým z Nového Jičína.

Vzhledem k tomu, že se nám má počasí  konečně malinko umoudřit, vymysleli  jsme pro fanoušky  dobrého fotbalu malá překvapení. Budeme mít  připravenu akci  "lahodné  šťavnaté steaky na  grilu  s  pivečkem - za babku". Cena  pro každého fanouška, který  přijde  na  fotbal  bude 49,- Kč. Budeme připraveni na prvních  200 nejrychlejších :-)  Steaky budeme  grilovat na ohni, holky hned  vedle  budou čepovat  pivečko.
To pravé fotbalové  koření pak, veříme, přidají naši fotbaloví hrdinové, kteří mají ve vyrovnané divizní soutěži nebývalou šňůru: pět vítězných utkání v řadě. Nicméně, Pavel Hajný má Vsetín přečtený  dokonale  a  zajisté nám má Nový Jičín co  vracet, z podzimu, kdy jsme ho perfektním výkonem sesadili z pozice  zimného půlmistra. Poté co jsme v Novém Jičíně  vyhráli 3:2.  Veříme, že i ve středu se na Tyršovce  bude  hrát  krásné utkání. 

Co může  být lepší  pozvánkou na  kvalitní  divizní  fotbal?  Šestý Vsetín hostí v derby čtvrtý Nový Jičín.  Přijďte  povzbudit  svůj  tým.  

V poločase  proběhně  opět  penaltový  rozstřel dětí. Exekutoři se připraví před poločasem na  kraji tribuny. Trenér Radim Dobeš s pořadateli uspořádají penaltové  duely  celkem o  šest  nových  šál  FC Vsetín. 

Tyršovka bude perfektně připravena. Má za sebou  jarní  údržbu.  Trávník  bude posekáný novým traktůrkem, pořízeným městem. Ten Vám představíme později.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS