Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A JE TO TADY, JARO ZAČÍNÁ

15.03.2019 | Petr Říha

Je tady  konec  zimní  přípravy, začínají  soutěže.  Nikdo v klubu nezahálel, od  hráčů, trenérů, přes výbor až vedoucí týmů a  servismanů.  

V prvé řadě  mi dovolte  představit  nového  vedoucího  operátora  na Tyršovce, který se  od  ledna  stará o celé  zázemí. Je jím Víťa  Sachr a my jsme rádi, že  vidíme obrovský  posun  vpřed  co se týče  péči o zázemí  na stadioně. Palec nahoru. V půlce  března  má za sebou  první  péči, válcovámí  a  hnojení  i  hrací  plocha. Uvidíme kdy  nás  počasí na Valašsku pustí  na  trávu. Travnaté  hřiště  na Tyršovce by  mělo  již  na jaro  dostat  ke  své  údžbě  nový  multifunkční  traktor. Jsme rádi, že Vsetínská  sportovní s námi dobře spolupracuje  a  máme  před  sezonou  nově  zrekonstruovanou  velkou  šatnu  hostí, kde můžeme  důstojněji  hostit  týmy, které k nám přijedou. S radnicí  spolupracujeme a plánujeme  výměnu kovových  modrých  barier  za  branami, za moderní sítě. (posunuto na první den ihned  po sezoně).  Další  "drobnosti" jsou v plánu.
Servisman Pod Pecníkem  je od nového  roku člen výkonného  výboru, pan Marián Zbranek.
U  umělky  Pod Pecníkem jsme dnes 15.3.2019  převzali  do užívání  nové  šatny. Celé  fotbalové  zázemí tedy tvoří komfortní celek, jak pro hráče, pro rozhodčí , tak i pro  diváky, kteří mohou sledovat  zápasy nově  ze střechy  nových šaten.  
První mistrovská utkání  sehrají Pod Pecníkem  týmy  divizních dorostenců, proti  HFK  Olomouc. V sobotu  16.3.2019. Od 10:15  a 12:30

Tento  víkend  finišuje  ještě  zimní  turnaj  Fastav  Cup  2019, o kterém  podrobně  referuje server Valaskyfotbal.cz
My přineseme  v neděli  informace  o  vítězích.

Přípravu finišují všechny  týmy FC Vsetín. Postupně v  následujících  víkendech  se rozjedou  soutěže  pro všechny  týmy  FC Vsetín. Od  benjamínků  po  ženy, které v současné  době  pilují  fyzičku  před  finálními  boji  o  postup  do playoff  o celostátní ženskou ligy, ve  Valašské  Bystřici.  Novinky přineseme.

Další  prioritní  body  pro  jaro máme nastaveny.  Pilně se na nich pracuje  v  klubu.  A brzo  budeme  informovat.
V průběhu jara se  opět v  FC Vsetín  nudit  nebudeme.  Zůstaňte na příjmu, brzo se dovíte  více...

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
V PÁTEK 26.ČERVNA : PRVNÍ ZÁPAS

První ostrý zápas této sezony hrajeme  již tento  pátek. Doma, na Tyršovce. Předkolo celostátního poháru Mol Cup proti ...

 
PŘÍPRAVA NA TŘETÍ DIVIZNÍ SEZONU VRCHOLÍ

Tento  týden  jsme rozjeli konečně dlouho očekávanou výměnu kovových zábran  za  branami.  Za modernější ...

 
AKTUALITY Z TÝMU MUŽŮ K 16.7.

Letní příprava mužů FC Vsetín začala v pondělí 8.července. Na prvním tréninku se hlásilo 17 hráčů. Zbylých 5 se omluvilo pro...

 
PŘÍPRAVA TYRŠOVKY NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZONU JE V PLNÉM PROUDU
 
NOVÁ HRACÍ DOBA UTKÁNÍ
 
MOL CUP 2019
 
ROZLOŽENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE FC VSETÍN PRO SEZONU 2019/2020
 
PŘIJĎTE MEZI NÁS
 
JULIUS FICEK SHOTS
 
NOVÉ TÝMY A ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASU
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS