Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VALAŠSKÝ FOTBAL V NOVÉM KABÁTĚ

30.01.2019 | Petr Říha

Dnes jsme otevřeli webový  spřátelený  internetolý  portál  www.valasskyfotbal.cz  a byli jsme docela překvapeni. Novinka vyvolala úsměv na rtech. Nutno podotknout hned na začátek, že pozitivní! Nejlepší webový  potrát  totiž  zavedl tzv. předplaté.  Zpoplatnil  své  služby. Uznejme, že  symbolicky. 70 haléřů za den. Kdo si to dnes nemůže dovolit?  Všichni mohou! 
A proto  velice  držíme palce Valašskému fotbalu a přejeme, ať příznivci  a čtenáři  neubydou. Naopak  ať  to povede  ke  zkvalitnění služeb. FC Vsetín se určitě  připojí jako partnerský  klub i v roce  2019. Budeme  spolupracovat  s Valašským fotbalem a podporovat ho.  Valašský  fotbal bude  za to přinášet  nejčerstvější  zprávy i z našeho klubu. My už dnes  víme co podnikneme  v  roce letošním, počínaje prestižním květnovým turnajem, který již máme obsazený  TOP  týmy z Moravy a Slovenska. Od  zítřka například začnou proudit informace o blížícím se  FASTAV CUP  2019.
Dobře víme, že  v dnešní době  dělat cokoliv  pro jiné zdarma, ve svém čase, na úkor  svého soukromí, rodiny,  práce ... to je vzácnost.  Nepochybně by o tom tvůrci Valašského fotbalu mohli povídat  své, ze svých začátků.  Vybudovali  fungující  projekt.  A plně  rozumíme, že pro další zkvalitnění  služeb  a rychlost předávání  informací  je  těch  70 haléřů od každého fotbalového fanouška částka  nepřemrštěná a  naprosto oprávněná.  Nic se  dnes neděje  zadarmo. Nikdo nic nedělá  zcela  zadarmo (tedy ... až na vzácné vyjímky :-) )  A pokud  někdo něco dělá  dobře, není nic  špatného  na nastavení  předplatného  pouhých  269,- Kč za rok. Dobrá práce.
Přejeme Valašskému fotbalu  ať se mu daří a co se  týče  kvality , at udělá opět  krok o level  výše v roce 2019.  Těšíme se na spolupráci. 


 
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS