Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VYSTŘELÍ NASA ČESKÝ SPORT DO NEBES ?

16.12.2018 | Petr Říha

Co čeká  náš  česká  sport? Na rozhodor  Jakuba Jandy s Milanem Hliličkou se  můžete  podívat ZDE.
Je obecně  známo, že  v České republice podpora  mládeže  od revoluce  stála  za .... velké kulové.  Desetiletí  zde neexitovala  koncepce sportu, neexistovala  zde  koncepce rozvoje  tělovýchovy na školách, kde nejsou kvalitně a kvalitně  zaplacení trenéři, neexistovala zde koncepce  dostávání  státních peněz  do  těch nejmenších  oddílů, do  podhoubí sportu. Česká republika  nemá  30 let  ministerstvo  sportu !? Ostuda.  Dnes a denně se ve fotbale  v tomto  období  setkáváme s katastrofánlím stavem amatérského  fotbalu, který  po dlouhá desetiletí  držela nad  vodou jen obětavá  práce  dobrovolníků - amatérů.  S ostatními sporty  to není o nic  lepší. A naše reprezantace jsou toho jen zrcadlem.  Dobu Jágrů, Reichlů, Hašků, Šmicrů, Nevdědů a Podobrských je nenávratně  pryč. S nostalgií  vzpomínáme  více než 20 let na Nagano a následný zlatý hatrick. Už ani nepamatujeme kdy jsme co dosáhli fotbalově ve světě, nebo aspoň v Evropě.   
Podobné debaty jako vedl Hnilička s Jandou  v České republice měly začít  u  nás  v roce 1990. Uvidíme, zda  budou mít  pánové  koule to  posunut  od debat u stolu k  činům. A  přes  nově  vznilkou  NArodní  Sporotovní Agenturu  (nebo lépe  před  nové  ministerstvo  sportu)  vzniknou  programy, kdy  peníze  daňových poplatníků potečou  přímo  do klubů, k mládeži, na trenéry, na vybavení. Na  vše to, na co tady  30 let chybí. Já jim držím palce.  Protože, když  slyšíme jak celý  sport u nás  v republice  má na starost  jako vedlejšák  22  lidí  na Minsiterstvu  školsví, tak ... někde je něco blbě. A už pěkně dlouho.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
JIRKA KOŘINEK HODNOTÍ PŘEROVSKÝ VÝJEZD

I KDYŽ SE ŠTESTÍM, NAPROSTO ZASLOUŽENĚ FC Viktoria Přerov – FC Vsetín z.s. ...

 
JAN DOBEŠ - Hostování do Všechovic

Dnes jsme se byli podívat  na utkání divizního nováčka ve Všechnovicích. Tam hrály v derby přerovské Kozlovice. V brance domácích...

 
JIŘÍ VÍTEK - přestup z Brumova

Jaké byly Vaše fotbalové začátky? Začínal jsem v pěti letech v přípravě Štítné nad Vláří. Pak jsem odešel do Brumova a hrál tam...

 
MICHAL DOLEŽAL - přestup z Brumova
 
VÍT KOCOUREK - hostování s opcí z Kašavy
 
TŘI BODY Z PŘEROVA
 
MARATON ZÁPASŮ MLÁDEŽE SE ROZJEL
 
NADCHÁZEJÍZÍ VÍKEND STARTUJÍ VŠECHNY LIGOVÉ A DIVIZNÍ SOUTĚŽE
 
PRVNÍ LETOŠNÍ REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA: FC VSETÍN - FK HODONÍN
 
TĚŽKÝ SOUPEŘ V PREMIÉŘE.
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS