Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

POZVÁNKA NA ZÁPAS PROTI SK HRANICE

31.10.2018 | Petr Říha

Zveme všechny fanoušky a příznivce  divizního  fotbalu na  poslední  domácí  utkání  letošní  podzimní  části  soutěže. Pikantní derby, kdy  tým Hranic, který  je od  nás  vzdálený v tabulce  pouhé dva body, trénuje Radek Fojtů.
Pokud páteční déšť nezkomplikuje situaci, mělo by se  hrát na Tyršovce.
Minulé  utkání proti Heřmanicím bylo  sychravo, drobně pršelo a  byla zima, takže se  nakonec neuskutečnila   soutěž  dětí  v  penaltách. Proto penalty  trenéři připraví  v  přestávce  zápasu proti  Hranicím.  Dáme  do  soutěže  i  šály  z minulého  zápasu, o které nikdo nehrál. Bude  se tedy  soutěži  celkem o  6  nových  šál  FC Vsetín !!  Všichni děti  do 12 roků: ihned po prvním poločase  počkejte  u tribuny, trenéři si Vás tam vyzvednou a půjdou se střílet  penalty.   
Šály budou k prodeji i u  vstupu  u  Alenky. Poslední domácí  zápas  podzimu, posledních  pár  kusů  šál. Kdo zaváhá, zůstane  bez  šály. Připomínáme , že  výtěžek jde  na dětské oddělení  vsetínské nemocnice. 
Zajímavou  historku zažila Alenka s  Dětmarovicích, kdy přímo její  šálu koupila  po  zápase  jedna z fanynek ostravského klubu, které se  šála  líbila. :-)

Přijďte  zafandit  vsetínským  borcům v napínavém derby.  Zápas  proti  SK  Hranice  zažíná  v  sobotu  v  14:00.  Doufejme, že na Tyršovce.

 
Utkání

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
KONEC PŘESTUPNÍHO OBDOBÍ ...

... VIKTOR  KOVACS  ODCHÁZÍ  NA HOSTOVÁNÍ DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM.V neděli o půlnoci končí přestupní termíny. Po dvou...

 
ROZHOVOR Z MIROSLAVEM LESKOVJANEM

Reprezentant Miroslav Leskovjan přišel Vsetínu pomoct a získat zase herní praxiVelkou posilu získal Vsetín s návratem mládežnického...

 
ROZHOVOR S PATRIKEM GERŽOU

Fotbalová trasa Zlín - Vsetín - Liptál v podání Patrika GeržiPoslední výraznou posilou divizního Vsetína je Patrik Gerža, který se z...

 
FC VSETÍN – 1. HFK OLOMOUC 1 : 0
 
ZÁPAS PROTI HFK OLOMOUC V OBRAZECH
 
FC VSETÍN - HFK OLOMOUC 1:0
 
V SOBOTU : HFK OLOMOUC
 
SOUSEDSKÉ DERBY BEZ VÍTĚZE
 
V BRUMOVĚ JSME ČEKALI FOTBALOVOU VÁLKU A TA PŘÍŠLA ...
 
V NEDĚLI SE BUDE HRÁT V BRUMOVĚ
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS