Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

JIRKA KOŘÍNEK Z NOVÝCH SADŮ

12.06.2018 | Petr Říha

FK Nové Sady – FC Vsetín z.s.
2 : 1 (2 : 0)

K předposlednímu utkání v divizní soutěži ročníku 2017-2018 zajížděli Vsetínští na půdu souseda v tabulce bez opětovně zraněného Jaroše. Z podobného důvodu usedl pouze na lavičku v jarních zápasech opora týmu Mydlář. Mezi třemi tyčemi dostal tentokrát příležitost mladý Dobeš, který se svého úkolu až na malé výjimky zhostil velmi dobře. I když jeho tým zejména ve druhém poločase předvedl vysoce kvalitní výkon, nestačilo to bohužel tentokrát ani na bod....

...Domácí zahájili střetnutí aktivněji a již ve 4. minutě po útoku zprava zachraňoval v poslední chvíli Zuzaňák před nabíhajícím Schlimbachem. V 7. minutě již ale hosté inkasovali. Po levé straně postupoval rychlonohý Šuba, v běžeckém souboji přesprintoval Zuzaňáka a střelou k přední tyči otevřel skóre. Hosty však obdržená branka nevyvedla z míry a postupem času začali mít navrch. V 18. minutě po autovém vhazování se dostal k míči Maček, jehož střelu vyrazil s námahou domácí brankář Kalina na roh. Po něm se míče zmocnil Surovec a znovu zaměstnal domácího gólmana. A do třetice musel Kalina zasahovat ve 22. minutě po ráně Stuchlíka. Do velmi dobré střelecké pozice se dostal ve 30. minutě po samostatné akci vsetínský Bublák, jenže svatyni domácích přestřelil. Ke slovu však přišli i domácí, a to ve 33. minutě, kdy ránu Andrejeva vyrazil Dobeš na rohový kop, Ten hosté bez většího problému odvrátili. Osudná chvíle pro Vsetínské se zrodila ve 35. minutě, kdy se ve velkém čtverci po předchozím centru Škody dostal k míči nejmenší muž na hřišti Hodis a hlavičkou pod břevno zajistil domácím dvoubrankový náskok. Novosadští v této fázi diktovali tempo a Valachy před třetí brankou po bombě Samka zachránilo břevno. Konec první půle se odehrával v režii domácího celku, který odcházel do kabin se slibným náskokem.

I úvod druhého dějství patřil domácím. Jenže hosté nápor celkem v poklidu přežili a sami se vrhli do ofenzívy. Ve 48. minutě měl po Foltýnově akci a jeho následném centru na kopačkách snížení stavu Surovec, jenže se špatně zorientoval a míč poslal daleko od branky. V 52. minutě došlo snad k jedinému nedorozumění mezi brankářem hostů a jedním z obránců, míče se zmocnil Andrejev a zcela nepochopitelně ho poslal mimo úplně prázdnou branku. Ihned z následujícího protiútoku byl blízko ke vstřelení kontaktního gólu Stuchlík, ovšem jeho „jedůvku“ Kalina reflexivně vyrazil na roh. Vsetínští se přece jen snížení dočkali. V 67. minutě z levé strany unikl Maček, hrající v tomto střetnutí velmi dobře, na hranici šestnáctky se nijak nerozpakoval a umístěnou střelou po zemi k levé tyči vykřesal svému týmu naději na bodový zisk. Od tohoto okamžiku Valaši zcela ovládli hru a vytvořili si místy až drtivý tlak. Domácí se jen osvobozovali za cenu dlouhých odkopů a bylo jen otázkou času, kdy inkasují podruhé. Ke konci utkání nápor Vsetína gradoval a hra se odvíjela pouze před šestnáctkou domácích. V poslední minutě po velkém závaru uvnitř pokutového území nastřelil nejprve Bublák břevno, poté Stuchlík a ihned po něm Foltýn pálili pouze do hradby domácích obránců, kteří s velkým štěstím zabránili míči k průchodu za záda již překonaného brankáře Kaliny.

Nakonec se tak hráči Nových Sadů po devadesáti minutách radovali ze šťastného vítězství v utkání, kterému by přinejmenším slušela dělba bodů.

 
Utkání

Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
FC Vsetín - Ústí u Hranic
2:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 04.08.2018, 17:00
FC Vsetín - 1. HFK OLOMOUC
1:1 (1:0)
 
Muži A | Neděle 12.08.2018, 17:00
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí - FC Vsetín
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 25.08.2018, 16:00
FC Vsetín - OPAVA "B"
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
LETNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Je potěšující , že  i  v  dnešní  uspěchané  době  je možno zorganizovat a uskutečnit  starou ...

 
V SOBOTU HOSTÍME DOMA KOZLOVICE

Máme před  sebou  dva  domácí  zápasy. V sobotu  18.8.2018  hostíme  od  16:30  tým z...

 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VE FRÝDLANTU

1. BFK Frýdlant n. O. – FC Vsetín z.s.2 : 0 (2 : 0)Stejně jako v poháruOpět po čtrnácti dnech zavítali Vsetínští na půdu...

 
Z FRÝDLANTU BEZ BODU
 
REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA K UTKÁNÍ PROTI 1. HFK OLOMOUC
 
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 1:1
 
V SOBOTU 4.SRPNA 17:00: HFK OLOMOUC PIVO PRO FANOUŠKY ZDARMA !!
 
ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY
 
VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ PROTI HULÍNU
 
HŘÍŠTĚ A NOVÉ ŠATNY POD PECNÍKEM ...
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS