Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC VSETÍN - FK KOZLOVICE 0:1

15.04.2018 | Petr Říha

Těžko se píše i  ted, 24 hodin po zápase. Fotbal nám ukázal  opět jak dokáže  být  krutý. Ale proto ho máme rádi.  Po zápase bylo slyšet jak názory pochvalné, kterých bylo určitě  více, tak i ty méně pochvalné. 
S odstupem času musíme uznat, že Kozlovice, které byly  zimní přestávce posilněny  6ti  hráči  z třetí ligy  z týmů  z  Hané, budou  patřit na jaro k nejlepším týmům. Před utkáním panoval jistý respekt  ze  soupeře  ale  celkově  to na  hřišti nebylo až  tam  znát  a určitě nás přerovský  tým nijak výrazně nepřehrával. Naopak. I pan delegát po utkání , když se loučil tak uznal, že to bylo jasně  remízové utkání. Krutý závěr pro  domácí.  Před utkáním bychom asi  bod  za  remíz i  brali. A skutečně nechybělo mnoho. Pár sekud. Však hráči Kozlovic se gólu v 90. minutě  radovali  všichni na  hromadě jako by rozhodli  finále Ligy  mistrů.  O to víc byli hráči Vsetína smutní. Je to sport.

Po letošní  sezoně  jsme rozhodně kandidáti na největší  počet  prohraných utkání v poměru 0:1. Už jich máme na  svém  kontě celkem  šest.  Tak snad se k nám v  utkáních, které  nyní začnou být  důležité nebude otáčet  štěstí  zády.  Věřme, že  když mu  půjdeme  naproti a budeme jezdit  po zadku , že góly i body příjdou.       

Trenér Mičega, stejně  jako hráči byli  po  utkání smutní. Trenér  hráče  vesměs  chválil, že  plnili  to , co si před  zápasem řekli. Přesto to na body  proti kvalitním Kozlovicím  o kousek nestačilo.  Pár  slov k  utkání od trenéra:
„Dnes nám fotbal ukázal, jak moc umí být krutý. Předvedli jsme snaživý výkon, ale zlobila nás finální přihrávka a nabízené šance jsme opět nevyužili. Nepadá nám to, jako v zimní přípravě, ale věříme, že to s první vstřelenou brankou zlomíme. Laciná branka z poslední minuty dnes rozhodla o osudu celého zápasu. My jsme nedotáhli několik brejků a přečíslení. Je to pro nás citelná ztráta,“
řekl trenér Vsetína Miroslav Mičega.

Branky: 90. Nekuda
Vsetín: Eliáš – Dulík, Maček (70. Kovács), Matůš, Surovec (86. Zuzaňák) – Mydlář, Stuchlík (79. Kapusta), Bublák, Jaroš – Naňák, Hořelica. Trenér Miroslav Mičega.


 
Utkání

Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
FC Vsetín - Ústí u Hranic
2:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 04.08.2018, 17:00
FC Vsetín - 1. HFK OLOMOUC
1:1 (1:0)
 
Muži A | Neděle 12.08.2018, 17:00
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí - FC Vsetín
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 25.08.2018, 16:00
FC Vsetín - OPAVA "B"
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
LETNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Je potěšující , že  i  v  dnešní  uspěchané  době  je možno zorganizovat a uskutečnit  starou ...

 
V SOBOTU HOSTÍME DOMA KOZLOVICE

Máme před  sebou  dva  domácí  zápasy. V sobotu  18.8.2018  hostíme  od  16:30  tým z...

 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VE FRÝDLANTU

1. BFK Frýdlant n. O. – FC Vsetín z.s.2 : 0 (2 : 0)Stejně jako v poháruOpět po čtrnácti dnech zavítali Vsetínští na půdu...

 
Z FRÝDLANTU BEZ BODU
 
REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA K UTKÁNÍ PROTI 1. HFK OLOMOUC
 
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 1:1
 
V SOBOTU 4.SRPNA 17:00: HFK OLOMOUC PIVO PRO FANOUŠKY ZDARMA !!
 
ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY
 
VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ PROTI HULÍNU
 
HŘÍŠTĚ A NOVÉ ŠATNY POD PECNÍKEM ...
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS