Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DIVIZNÍ ŽENY FC VSETÍN NAVÁZALY NA PODZIMNÍ VÍTĚZNOU VLNU

02.04.2018 | Petr Říha

Těsně před  koncem přestupového termínu se podařilo na Vsetín dostat nadějné posily  do týmu žen (dívek). Jsou  to  Sandra Holubová (z Huslenek)  a  Adéla Korábečá (z Podlesí). Sandra se již představila ve  včerejším utkání.
Například  na fotodokumentaci  ze  zimního  soustředění  žen se můžete  podívat na jejich  facebooku. 


PRVNÍ JARNÍ KOLO: FC  VSETÍN - TJ  RAKOVEC KOTVRDOVICE  5:0
Více informací  z  týmu žen  čerpámě  z Valašského deníku: 

S cílem udržet se na špici tabulky a nejlépe soutěž vyhrát vstoupily v neděli do jarní části divize fotbalistky FC Vsetín. Klub z Valašska po podzimu vede tabulku s pětibodovým náskokem před záložním týmem 1. FC Olomouc. ,,Zimní přípravu jsme zahájily na konci února. Tréninky bývaly dvakrát týdně. Zúčastnily jsme se i soustředění ve Valašské Bystřici. Trochu nás však zbrzdila březnová chřipková epidemie, která zasáhla téměř celé naše družstvo,“ prozradila kapitánka nového družstva v soutěži Jaroslava Krčmářová.

Její tým koučovaný trenérem Martinem Palátem v zimní pauze pracoval hlavně na nabytí fyzické kondice. ,,Ta nám v posledních podzimních zápasech chyběla,“ uznala Krčmářová.

Vsetín také sehrál několik přípravných utkání. Valašky porazily Brumov 3:2, zdolaly Lužkovice 8:0 a prohrály s Havířovem 2:6.

Lídr divize půjde do jarních odvet s pozměněným kádrem. Ze zdravotních důvodů přerušila kariéru Gabriela Mikešová. Zdravotní problémy rovněž trápí Nelu Ševčíkovou a Petru Ševčíkovou. Z osobních důvodů v družstvu skončily Sára Janíčková a Nikola Palátová.

,,Naopak jednáme o přestupu Adély Korábečné z Podlesí. Novými tvářemi jsou i mladé Sandra Holubová, Nela Konečná a Magdaléna Fojtů,“ informuje vsetínská kapitánka.

Valašky na jaře nebudou měnit herní styl. ,,Budeme pokračovat v tom, s čím jsme začaly na podzim. A to v kombinačním pojetí. Prosazovat bychom se měly hlavně po rychlých křídelních únicích,“ chce navázat na povedenou první polovinu divize Jaroslava Krčmářová.

Její družstvo čekal náročný jarní start. Vsetín v neděli hostily čtvrtý kolektiv soutěže Kotvrdovice. Duel 10. kola měl na umělé trávě na hřišti Pod Pecníkem v Tyršově ulici výkop v 15.30 hodin.

,,Celek z Prostějovska byl na podzim jedním z našich nejtěžších soupeřů. Hanačky jsou nepříjemné v osobních soubojích. Nicméně zápas chceme samozřejmě vyhrát, abychom si hned v prvním duelu situaci na čele tabulky nezkomplikovaly,“ plánovala Krčmářová.

Zdroj: https://valassky.denik.cz/fotbal_region/fotbalistkam-vsetina-v-nedeli-zacinaji-jarni-divizni-souboje-20180331.html

 
Utkání

Muži A | Sobota 16.06.2018, 17:30
FC Vsetín - Ústí u Hranic
2:1 (2:0)
 
Muži A | Sobota 04.08.2018, 17:00
FC Vsetín - 1. HFK OLOMOUC
1:1 (1:0)
 
Muži A | Neděle 12.08.2018, 17:00
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí - FC Vsetín
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 25.08.2018, 16:00
FC Vsetín - OPAVA "B"
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
LETNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Je potěšující , že  i  v  dnešní  uspěchané  době  je možno zorganizovat a uskutečnit  starou ...

 
V SOBOTU HOSTÍME DOMA KOZLOVICE

Máme před  sebou  dva  domácí  zápasy. V sobotu  18.8.2018  hostíme  od  16:30  tým z...

 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VE FRÝDLANTU

1. BFK Frýdlant n. O. – FC Vsetín z.s.2 : 0 (2 : 0)Stejně jako v poháruOpět po čtrnácti dnech zavítali Vsetínští na půdu...

 
Z FRÝDLANTU BEZ BODU
 
REPORTÁŽ JIRKY KOŘÍNKA K UTKÁNÍ PROTI 1. HFK OLOMOUC
 
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 1:1
 
V SOBOTU 4.SRPNA 17:00: HFK OLOMOUC PIVO PRO FANOUŠKY ZDARMA !!
 
ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY
 
VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ PROTI HULÍNU
 
HŘÍŠTĚ A NOVÉ ŠATNY POD PECNÍKEM ...
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS