Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A TÝM - NÁVRAT DO MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE

24.06.2017 | Petr Říha

Po roce jsme zpět !!! Pravda, měli jsme štěstí, že z naší krajské skupiny mohlo postoupit do divize více týmů. Postoupili jsme nakonec až ze čtvrtého místa, když nám konečné druhé místo uteklo nečekaně až v posledním kole, ale na to se dějiny už dnes neptají. Díváme se dopředu a sportovní manager Tomáš Juřica, s výkonným výborem klubu, již 14 dní intenzivně pracuje na sezoně nadcházející.
Asi hlavní informace je, že jsme poděkovali po středečním tréninku trenérům Pavlovi Charvátovi a Zdeňku Žáčkovi za jejich dobrou práci v celé letošní sezoně. Ale pro příští sezonu jsme se rozhodli pro trenéra, který má mnohaleté zkušenosti s touto divizní soutěží. A tím je pan Miroslav Mičega. Dlouholetý trenér divizního Brumova, který se po ročním oddychu od trénování vrací do dobře známých vod, tentokráte v dresu FC Vsetín.
Ve středu jsme se rovněž domluvili i se zkušeným borcem Tomášem Kresánkem, dlouholetým kapitánem třetiligové Nemšové , který jak pevně věříme, vyztuží naše defenzivní divizní řady. Další hráči jsou v hledáčku, osloveni, ale zatím si je necháme pro sebe.
Z týmu se rozhodl odejít Honza Nahodil , do týmu hrající okresní přebor. Pavel Prešnajder podle svých slov ukončil hráčskou kariéru a přesune se na trenérskou lavici divizního Slavičína. Míša Tureček , který byl na Vsetíně na roční hostování, se vrátí do domovské Bystřice pod Hostýnem.
Do přípravy počítáme, že se připojí všichni borci , kteří vyšli z divizního dorostu. Víme, že kolem všech krouží týmy, i z dalekého okolí, jak vosy kolem těch nejsladších bonbonů, nicméně všichni jsou zváni a očekáváni 10. července na prvním tréninku mužů, na domovské Tyršovce.
Divize začíná 5. srpna. 

 
Fotogalerie
Utkání

Muži A | Sobota 26.08.2017, 16:30
Dolní Benešov - FC Vsetín
 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
JIRKA KOŘÍNEK SE VRACÍ K SOBOTNÍBU ZÁPASU PROTI JESENÍKU

Přinášíme  komentář  od  Jirky  Kořínka, další  do  mozaiky  oblíbených hodnocení.  Na ...

 
PRVNÍ KOLO CELOREPUBLIKOVÉHO POHÁRU ŽEN : FC VSETÍN - TROUBSKO 5:0

Ženám začala po soustředění a konsolidaci celého kádru ostrá část sezony a nutno podotknout, že naše fialky opět ...

 
FC VSETÍN - FK JESENÍK 2:0

ODKAZ NA VIDEO  ZE  ZÁPASU : https://youtu.be/cqXyBFQc-wgPRVNÍ  REAKCE  Z   PORTÁLU  VALAŠSKÝ FOTBAL: Vsetín i s...

 
OLIN BARTOZEL BUDE HRÁT NA PODZIM DIVIZI V DRESU FC VSETÍN
 
VSETÍNSKÉ FIALKY MAJÍ PŘED SEBOU PRVNÍ OSTRÝ ZÁPAS
 
ZVEME MARTINA NĚMCE K NÁM DO ŠATNY PO JAKÉMKOLIV ZÁPASE
 
JAN STUCHLÍK POSÍLÍ FC VSETÍN
 
V SOBOTU 19. SRPNA SE NA TYRŠOVCE PŘEDSTAVÍ FK JESENÍK
 
TJ SOKOL ÚSTÍ (ok Přerov) - FC VSETÍN 1:1
 
JIRKA KOŘÍNEK K ZÁPASU VSETÍNA V ÚSTÍ U HRANIC
 
 
  
RSS