Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A TÝM - NÁVRAT DO MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE

24.06.2017 | Petr Říha

Po roce jsme zpět !!! Pravda, měli jsme štěstí, že z naší krajské skupiny mohlo postoupit do divize více týmů. Postoupili jsme nakonec až ze čtvrtého místa, když nám konečné druhé místo uteklo nečekaně až v posledním kole, ale na to se dějiny už dnes neptají. Díváme se dopředu a sportovní manager Tomáš Juřica, s výkonným výborem klubu, již 14 dní intenzivně pracuje na sezoně nadcházející.
Asi hlavní informace je, že jsme poděkovali po středečním tréninku trenérům Pavlovi Charvátovi a Zdeňku Žáčkovi za jejich dobrou práci v celé letošní sezoně. Ale pro příští sezonu jsme se rozhodli pro trenéra, který má mnohaleté zkušenosti s touto divizní soutěží. A tím je pan Miroslav Mičega. Dlouholetý trenér divizního Brumova, který se po ročním oddychu od trénování vrací do dobře známých vod, tentokráte v dresu FC Vsetín.
Ve středu jsme se rovněž domluvili i se zkušeným borcem Tomášem Kresánkem, dlouholetým kapitánem třetiligové Nemšové , který jak pevně věříme, vyztuží naše defenzivní divizní řady. Další hráči jsou v hledáčku, osloveni, ale zatím si je necháme pro sebe.
Z týmu se rozhodl odejít Honza Nahodil , do týmu hrající okresní přebor. Pavel Prešnajder podle svých slov ukončil hráčskou kariéru a přesune se na trenérskou lavici divizního Slavičína. Míša Tureček , který byl na Vsetíně na roční hostování, se vrátí do domovské Bystřice pod Hostýnem.
Do přípravy počítáme, že se připojí všichni borci , kteří vyšli z divizního dorostu. Víme, že kolem všech krouží týmy, i z dalekého okolí, jak vosy kolem těch nejsladších bonbonů, nicméně všichni jsou zváni a očekáváni 10. července na prvním tréninku mužů, na domovské Tyršovce.
Divize začíná 5. srpna. 

 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
DOROST VÍTĚZNĚ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

V neděli  zajížděli  borci  ze  staršího  dorostu  do  Valašského Meziříčí.  Tým byl ...

 
HOLKY PO NÁVRATU ZE SOUSTŘEDĚNÍ VZALY UMĚLKU ÚTOKEM

Tento prodloužený  víkend  měly  naše holky  v  plánu   soustředění   v  kopcích u Valašské ...

 
FASTAV CUP 2018 BĚŽÍ DLE PLÁNU

V  pátek po poledni  se  nám  ve  spolupráci s  Technickými službami města  Vsetín podařilo opět ...

 
REMÍZA 4:4 NA PŮDĚ TŘETILIGOVÉHO HULÍNA
 
BIO DOPINK DO HULÍNA
 
REPORTÁŽ Z PŘÍPRAVNÉHO UTKÁNÍ PROTI VAMLEZU
 
PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY PŘED SEZONOU
 
DALŠÍ POVEDENÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ...
 
MÁME PŘED SEBOU VÍKEND PLNÝ FOTBALU
 
DŮKLADNÁ PŘÍPRAVA V OTROKOVICÍCH
 
FACEBOOK - ŽENY
 
  
RSS