Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A TÝM - NÁVRAT DO MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE

24.06.2017 | Petr Říha

Po roce jsme zpět !!! Pravda, měli jsme štěstí, že z naší krajské skupiny mohlo postoupit do divize více týmů. Postoupili jsme nakonec až ze čtvrtého místa, když nám konečné druhé místo uteklo nečekaně až v posledním kole, ale na to se dějiny už dnes neptají. Díváme se dopředu a sportovní manager Tomáš Juřica, s výkonným výborem klubu, již 14 dní intenzivně pracuje na sezoně nadcházející.
Asi hlavní informace je, že jsme poděkovali po středečním tréninku trenérům Pavlovi Charvátovi a Zdeňku Žáčkovi za jejich dobrou práci v celé letošní sezoně. Ale pro příští sezonu jsme se rozhodli pro trenéra, který má mnohaleté zkušenosti s touto divizní soutěží. A tím je pan Miroslav Mičega. Dlouholetý trenér divizního Brumova, který se po ročním oddychu od trénování vrací do dobře známých vod, tentokráte v dresu FC Vsetín.
Ve středu jsme se rovněž domluvili i se zkušeným borcem Tomášem Kresánkem, dlouholetým kapitánem třetiligové Nemšové , který jak pevně věříme, vyztuží naše defenzivní divizní řady. Další hráči jsou v hledáčku, osloveni, ale zatím si je necháme pro sebe.
Z týmu se rozhodl odejít Honza Nahodil , do týmu hrající okresní přebor. Pavel Prešnajder podle svých slov ukončil hráčskou kariéru a přesune se na trenérskou lavici divizního Slavičína. Míša Tureček , který byl na Vsetíně na roční hostování, se vrátí do domovské Bystřice pod Hostýnem.
Do přípravy počítáme, že se připojí všichni borci , kteří vyšli z divizního dorostu. Víme, že kolem všech krouží týmy, i z dalekého okolí, jak vosy kolem těch nejsladších bonbonů, nicméně všichni jsou zváni a očekáváni 10. července na prvním tréninku mužů, na domovské Tyršovce.
Divize začíná 5. srpna. 

 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU:

MUŽI FC  VSETÍN : Na Tyršovce  v sobotu  od 14:30 hostí PetroviceŽENY FC VSETÍN :  Vlkoš (okres Přerov), neděle ...

 
OBAVY SE NAPLNILY A Z OPAVY JSME SE VRÁTILI BEZ BODU

Když nás žádala  Opava  před  časem o přeložení  zápasu s tím, že se  utkání přes  týden může ...

 
JIRKA KOŘÍNEK SE VRACÍ K SOBOTNÍMU ZÁPASU PROTI FRÝDLANTU

Vsetín po výhře nad  Hranicemi  (1:0)  zdolal v  dalším domácím utkání  Frýdlant  nad  Ostravicí...

 
PŘEKVAPENÍ VE VELKÝCH PAVLOVICÍCH: ŽENY FC VSETÍN DOSTALY GÓL !!
 
FC VSETÍN - FRÝDLAND NAD OSTRAVICÍ 2:1
 
ZÁPAS PROTI FRÝDLANTU NA YOUTUBE
 
DNEŠNÍ POZÁPASOVÝ GULÁŠEK
 
2:1 A V RYTMU BRAZISLKÉ SAMBY MIZÍ ROZTANČENÝ TRENÉR MIČEGA DO TMY VSETÍNSKÉ NOCI ...
 
POZVÁNKA NA FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
 
HRÁLI, HRÁLI ALE GÓLY DÁVALI DOMÁCÍ
 
 
  
RSS