Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A TÝM - NÁVRAT DO MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE

24.06.2017 | Petr Říha

Po roce jsme zpět !!! Pravda, měli jsme štěstí, že z naší krajské skupiny mohlo postoupit do divize více týmů. Postoupili jsme nakonec až ze čtvrtého místa, když nám konečné druhé místo uteklo nečekaně až v posledním kole, ale na to se dějiny už dnes neptají. Díváme se dopředu a sportovní manager Tomáš Juřica, s výkonným výborem klubu, již 14 dní intenzivně pracuje na sezoně nadcházející.
Asi hlavní informace je, že jsme poděkovali po středečním tréninku trenérům Pavlovi Charvátovi a Zdeňku Žáčkovi za jejich dobrou práci v celé letošní sezoně. Ale pro příští sezonu jsme se rozhodli pro trenéra, který má mnohaleté zkušenosti s touto divizní soutěží. A tím je pan Miroslav Mičega. Dlouholetý trenér divizního Brumova, který se po ročním oddychu od trénování vrací do dobře známých vod, tentokráte v dresu FC Vsetín.
Ve středu jsme se rovněž domluvili i se zkušeným borcem Tomášem Kresánkem, dlouholetým kapitánem třetiligové Nemšové , který jak pevně věříme, vyztuží naše defenzivní divizní řady. Další hráči jsou v hledáčku, osloveni, ale zatím si je necháme pro sebe.
Z týmu se rozhodl odejít Honza Nahodil , do týmu hrající okresní přebor. Pavel Prešnajder podle svých slov ukončil hráčskou kariéru a přesune se na trenérskou lavici divizního Slavičína. Míša Tureček , který byl na Vsetíně na roční hostování, se vrátí do domovské Bystřice pod Hostýnem.
Do přípravy počítáme, že se připojí všichni borci , kteří vyšli z divizního dorostu. Víme, že kolem všech krouží týmy, i z dalekého okolí, jak vosy kolem těch nejsladších bonbonů, nicméně všichni jsou zváni a očekáváni 10. července na prvním tréninku mužů, na domovské Tyršovce.
Divize začíná 5. srpna. 

 
Partneři
Výsledek obrázku pro ofs vsetín

Aktuální články
ROZHOVOR S KAPITÁNEM, JAKUBEM ELIÁŠEM

Na  potrále Valašský fotbal přinesl pan Němec  bilanční  rozhovor s Jakubem "Elim" Eliášem, kde  se  kapitán ...

 
STARŠÍ ŽÁCI - TRENÉR ROMAN DOBĚŠ HODONOTÍ PODZIM V DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍCH

Jak jsme  slíbili , v průběhu  prosincového  měsíce přineseme  postřehy  a názory  všech trenérů na ...

 
POSLEDNÍ LETOŠNÍ RECENCE JIRKY KOŘÍNKA ZÁVĚREČNÉHO KLÁNÍ SEZONY:

Jedli, pili, hodovali a přitom podzim bilancovaliV útulném prostředí vsetínské hospody Snaha si dali v páteční večer dostaveníčko...

 
REKAPITULACE PO PODZIMNÍ ČÁSTI DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍ
 
VOLNÝ ROZHOVOR S TRENÉREM MIČEGOU. PO PODZIMU, NEJEN O FOTBALE
 
PODZIMNÍ ÚKLID NA UMĚLCE POD PECNÍKEM
 
SETKÁNÍ TRENÉRŮ FC VSETÍN - sobota 2.12. 15:00 u Lva
 
ROZHOVORY PO UTKÁNÍ V BRUMOVĚ
 
DEBRY V BRUMOVĚ SKONČILO REMÍZOU
 
ZTRÁTA DOMA : FC VSETÍN - NOVÉ SADY 0:2
 
 
  
RSS