Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VŠECHNY KATEGORIE JSOU V TRÉNINKU

23.04.2021 | Petr Říha

Od tohoto týdne jsou prakticky všechny kategorie FC Vsetín v tréninkovém procesu. Pochopitelně dodržujeme veškerá vládní nařízení, rozestupy, nepoužíváme šatny. A sledujeme vládní nařízení resp. jejich rozvolňování.

Sledujeme jak reálná možnost  dohrání mistrovské sezony  mizí  jak pára nad hrncem a trenéři a celý klub už ladí plán B.  Máme předdomluveny již případné přátelské zápasy, program na (pravděpodobně) improvizovaný květnový trénink a doufejme, že již normální červen, bez omezení s možností  hrát  zápasy a používat  šatny. 

Na zasedání klubů v  Brně, v úterý, padl návrh na zvážení (pokud se neodehraje  tato sezona), že by ta příští mohla začít dříve. Již závěrem července. Uvidíme.

Rozpisy všech ploch jsou aktualizovány na stránkách mládeže, na nástěnce. Všichni  již známe, nic nového.
Na hrací ploše zatím může trénovat jedna  kategorie. Radim rozepsal moznost využití Pecníku i o víkendech, pokud budou trenéř a hráči chtít. Vypadá to, podle informací  od trenéřů, že hráči na fotbal nezapoměli a vrací se natěšení v plných počtech.

V úterý  proběhne od 9:00  Pod Pecníkem velká údržba hrací  plochy. Dosypání a filtrování granulátu. Sportoviště bude opět vzorně připraveno.

Tento týden zastupitelstvo  města  Vsetín uvolnilo 220 000,- Kč na nový vrt  u hřiště na Tyršovce, aby mohl být  zprovozněn nový  zdroj závlahy hrací  plochy. Děkujeme. Práce, věřme, že začnou co nejdřív.

V příštím týdnu navíc domluvíme schůzku v Semetíně ohledně zprovoznění tamního tréninkového hřiště. Abychom ho mohli v rámci přípravy používat. 

V úterý máme schůzi, kde se rozhodne rozdělení trenérů pro příští sezonu. Již není  žádným tajemstvím, že od  příští sezony budeme fungovat jako SpSM. A s tím budou souviset další změny a nutné  plánované navýšení počtu trenérů i asistentů  u mládeže. Na všem pracujeme. Další  klubové informace budou následovat.

 
Utkání
SEZONA 2020 / 2021 (podzim)

1. kolo 

Šumperk - FC Vsetín 0:0 (0:0)

 

2. kolo

FC Vsetín - Všechovice 0:1 (0:0)

 

3. kolo

HFK Olomouc - FC Vsetín 2:3 (2:0)

 

4. kolo

FC Vsetín - FC  Slavičín    1:0 (0:0)

 

5. kolo

Skaštice – FC Vsetín  0:0

 

6. kolo

FC Vsetín - Viktoria Přerov

4:0 (2:0)

 

7. kolo

FK Kozlovice - FC Vsetín 

3:2  (0:1)

 

8. kolo

FC Vsetín - Bzenec  0:0

 

9. kolo

Val. Meziříčí – FC Vsetín

2:2 (0:2)


 

 10. kolo

FC Vsetín - FC Strání  0:2


 

11. kolo

Brumov – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn

 

 

12. kolo

Hranice – FC Vsetín

Termín dohrávky bude upřesněn


13. kolo

FC  Vsetín - Nové Sady
Termín dohrávky bude upřesněn
Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
PROBĚHLA VELKÁ ÚDRŽBA ÚMĚLKY POD PECNÍKEM

Koncem dubna proběhla na umělce Pod Pecníkem velká údržba hrací plochy. Čištění, filtrování a dosypání více než šesti tun...

 
FASTAV DEVELOPMENT PODPOŘIL FC VSETÍN I V TÉTO SEZONĚ

I v současné sezoně je generálním partnerem týmu mužů firma FASTAV DEVELOPMENT. Vlastimil Fabík  podporuje naše působení v divizi i...

 
NOVÝ ČLEN VEDENÍ FC VSETÍN: ALEŠ KRÁLÍK

Na portále www.valašskýfotbal.com si můžeme otevřít čláken s rozhovorem s Alešem Králíkem, který je od pondělní valné hromady ...

 
SCHŮZE DIVIZÍ V BRNĚ A PŘÍPADNÝ DEADLINE PRO START SOUTĚŽÍ
 
ZMĚNY VE VÝKONNÉM VÝBORU FC VSETÍN
 
INFORMACE K VALNÉ HROMADĚ.
 
FC VSETÍN MÁ STATUT SPORTOVNÍHO STŘEDISKA MLÁDEŽE ČESKÉ FOTBALOVÉ ASOCIACE
 
VYŠŠÍ MOC
 
V PONDĚLÍ 12.4. MŮŽEME ZAČÍT TRÉNOVAT
 
VALNÁ HROMADA OFS VSETÍN
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
  
RSS