Petr Říha a Martin Němec (Valašský fotbal.cz) |

VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV

Svůj kalich hořkosti si omlazená sestava Vsetína vypila do dna minulé utkání proti Kozlovicím, když prohrála  proti prvnímu celku tabulky až vlastním gólem 0:1. Ve včerejším utkání proti ambicioznímu týmu z Otrokovic už to bouchlo. Šest gólu za druhý poločas, to je krása, navíc jedna branka hezčí něž druhá. Dvakrát těší, že sestava Vsetína byla kvůli absencím opět řádně omlazená, vedená v posledních zápasech dobře hrajícím Tomášem Mlýnkem. Když se podíváme na soupisku prvního jarního mistrovského zápasu, porovnáme jí se sestavou druhého poločasu proti Baťovu, tak najdeme hned 9!! nových (mladších) tváří. Navíc trenéři chtěli dát šanci po dobrém výkonu z minulého utkání i Viktorovi v brance, ale tešně před utkáním odstoupil ze zápasu kvůli zranění. Do zápasu byl proto povolán nadějný Honza Tomek z dorostu. Vidíme tedy, že mladí borci na Vsetíně dostávají šance a je skvělé, že svými výkony naznačují, že nebudou hrát žádné druhé housle.   

Z valašského fotbalu.cz:
Famózní obrat Vsetína aneb šest ran do Baťovského klobouku.
Radek Fojtů (trenér Vsetín) :  "V prvním poločase to byla spíše z naší strany parodie na fotbal. Měli jsme sice jednu šanci, ale dvakrát jsme inkasovali a ještě další dvě jisté branky chytil Eliáš. O přestávce jsme si řekli, že buď to skončí debaklem, nebo to zvrátíme. Dali jsme rychlou branku na 1:2. Od stavu 2:2 soupeř pomalu odpadal. Trefili jsme tam dvě střely a soupeř rezignoval. Rozjeli jsme se a zbytek zápasu byl jen otázkou celkového skóre."


FC Vsetín - SK Baťov 6:2 (0:2)
Branky: 47. a 73. Rodek, 60 Maček, 68. a 75. Martin Zbranek, 80. Mlýnek - 7. Pafka, 45. Šiška.

Vsetín: Eliáš - Jančina (46. Rodek), Maček, Šulák (46. Ondřej Zbranek), Vítek - Hruška, Durmon, Hnilo (83. Řezníček), Surovec - Martin Zbranek (83. Kusák), Mlýnek. Trenér Radek Fojtů.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...