Martin Němec (www.valasskyfotbal.com) |

VSETÍN SE TAHAL SE VŠECHOVICEMI. POSLEDNÍ SLOVO MĚL ZA VÍTĚZE VÍT MLÝNEK.

Pozápasová zhodnocení trenerů (Valašský fotbal.com).

Trenér  Lukáš Pazdera, FC Fastav Vsetín:  "Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně. Zaslouženě jsme vedli rychle 2:0. Možná to bylo pro diváky otázka skóre, ale pak Všechovice po rohu snížily na 2:1. Dostaly se tím do zápasu. V kombinační hře jsme měli navrch. Všechovice hrozily z brejků a museli jsme se mít na pozoru...."

... Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivné hře. Když jsme odskočili, tak soupeř reagoval a bylo to pořád otevřené. Poslednch 15 minut bylo pro otrlé povahy. Bylo to 4:3. Chtěli jsme všichni straně moc vyhrát, ale strachovali se se trochu o výsledek. Zvládli jsme to. Branky dokážeme dát, ale do naše branky padají jednoduché branky. V tom se budeme muset zlepšit. Ne každý zápas nebudeme dávat tolik branek. V obraně není tolik herní pohody a jistoty, ale jsme rádi, že směrem dopředu máme kvalitu a dáváme branky."

Zbyněk Vinklár (trenér Všechovice): "My jsme nechytili vstup do utkání, kdy soupeř na nás vletěl a byl agresivnější, Tahali jsme za kratší konec a můžeme být rádi, že i tak jsme byli po dvou inkasovaných brankách v zápase, kdy jsem se vrátil do zápasu po vstřelené brance po rohovém kopu. Řekli jsme si, že musíme přidat do druhého poločasu, vystřídali jsme.
Druhý poločas byl z naší strany, co se týká nasazení lepší. Dotahovali jsme, ale udělali jsme hrubé chyby, nedokázali jsme odkopnout míče z vápna a soupeř to potrestal. Soupeř vyhrál zaslouženě, protože hrál oba poločasy, my jenom jeden. "

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...