Libor Kopl (Valašský deník) |

VSETÍN ODČINIL DOMÁCÍ ZTRÁTU. I BEZ KANONÝRA ZBRANKA ZVÍTĚZIL V NOVÉM JIČÍNĚ

Fotbalisté divizního Vsetína ve 13. kole potvrdili roli velkého favorita, na hřišti předposledního Nového Jičína bez větších problémů i distancovaného kanonýra Zbranka zvítězili 4:0 a v tabulce udrželi třetí pozici před čtvrtým Bzencem.
„Žádná povinná to pro nás není. Samozřejmě víme, že v Novém Jičíně vysoko vyhrálo Strání i Bzenec, proto se nijak zvlášť neplácáme po ramenou, ale vážíme si každého bodu. Zápas pro nás nebyl jednoduchý, ale svojí kvalitou a zodpovědným přístupem jsme to dobře zvládli a zaslouženě zvítězili," říká Pazdera.
„Kluky musím pochválit. Podali výborný, týmový výkon. Hráli velice dobře. Soupeři jsme povolili jenom několik standardních situací a centrů, jeho vyloženou šanci si nevybavuji," uvedl Pazdera.
Vsetínský kouč si pak za rozhodnutého stavu dovolil pošetřit některé hráče. „Vystřídali jsme kluky, kteří měli žlutou kartu. Nechtěli jsme riskovat vyloučení," vysvětluje stažení Veneného, Otepky nebo Bahounka.
Hosté venkovní šichtu zvládli i bez vykartovaného kanonýra Zbranka, který po vyloučení s Kozlovicemi vyfasoval trest na třeti utkání.

Více k utkání na www.valasskydenik.cz

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...