Petr Říha |

VÍKEND PLNÝ VÍTĚZSTVÍ

Tento víkend se vsetínským týmům dařilo na celé frontě. Je to sice sport, jednou se daří výšledkově více, jindy méně ale tento víkend jsme šli od vítěztví k vítěství. Paráda. 
Celou šňůru začal v sobotu A-tým, který proti kroměřížským Skašticím vybojoval tři bod doma na Tyršovce. Starší dorost si poradil se svými vrstevníky z Rýmařova. Stejně tak i jejich mladší kolegové porazili Rýmařov. Starší žáci vezou tři body z Kroměříže, stejně tak i první tým mladších žáků. Dařilo se i ostatním týmům mladších žáků, kteří vedou tabulku. Uspěšní a šikovní jsou pochopitelně i naši nejmladší, v přípravkách.

Muži jsou na průběžném třetím místě moravskolezské divize. Starší dorostenci jsou také na třetím místě v divizi. Mladší dorostenci jsou na průběžném pátem místě v divizi. Krásně se na to dívá, takto úspěšní v hlavních třech divizních kategoriích FC Vsetín dlouho (celá desetiletí) nepamatuje. Bodují i všechny mladší týmy.  Pokoru a pracujeme dál. Reportáže k zápasům mládeže  ZDE.

Hlavní víkendové zápasy :
Muži: FC Vsetín - TJ Skaštice  1:0
St. dorost : FC Vsetín - SK Rýmařov  4:1
Ml. dorost : FC Vsetín - SK Rýmařov  4:1
St. žáci : SK SH Kroměříž - FC Vsetín  1:2
Ml.žáci : SK SH Kroměříž - FC Vsetín  5:11

Bodují i všechny mladší týmy. Jen tak dál.  

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...