Petr Říha |

SOUTĚŽ O NOVÝ DRES FC VSETÍN

Na webové stránky mládeže FC Vsetín (www.fcvsetin-mladez.cz) si již všichni v klubu zvykli a zajisté další noví kluci a jejich rodiče si zde najdou informace. Nejen od svých trenérů, které potřebují.

Na malé nekulaté tuctové výročí těchto stránek jsme se rozhodli vyhlásit novoroční soutěž o nový dres FC Vsetín ........ stránky jsme založili s trenérem Martinem Zbrankem svého času pro "náš" tým mladších žáků, o který jsme se tehdy nově začali starat. Zažili jsme spoustu fotbalu, srandy a zážitků, organizovali jsme vsetínské turnaje se skvělými aktivními rodiči, jezdili jsme po velkých turnajích od Slovenska, přes Itálii, až po Španělsko. To se psal na začátku rok 2012. Krásná to byla doba. 12 let! Děti z té doby dnes již nastupují za muže v FC Vsetín nebo v mnoha dalších klubech.
S postupem doby se stránky rozšířily o tým starších žáků. A netrvalo dlouho, projevili zájem i další trenéři u tehdy nově vznikajících mládežnických týmů FC Vsetín, zda by se nevešly na stránky i informace k jejich borcům. V FC Vsetín přibývali hráči, přibývali trenéři, přibývaly soutěže ... a dnes mají stránky celkem samostatných 10 kategorií. Od benjamínků, až po borce ve starším dorostu. Trenéři pravidelně referují o zápasech, turnajích.

Hned na začátku jsme s webmasterem umístili počítadlo v pravém horním rohu stránek. Počítadlo počítá, čas plyne. V průběhu letošních vánoc jsem si po dlouuuhé době klikl na počítadlo opět, vyskočili na mě vysmátí kluci z tehdejší doby (dnes dospělí muži! Toto letíí !?) a vyskočilo na mne úctyhodné číslo téměř 2,5 milionů shlédnutí těchto webových stránek. Za těch krásných 12 let!! Nádhera.
Vzhledem k tomu, že se blíží jubilejní návštěvník číslo 2 500 000, říkal jsem si, že to udělám opět trochu soutěživější. Takže ten, kdo pošle obrátek obrazovky (print screen, nejlépe svou fotku i s obrazovkou) s pořadovým číslem na počítadle 2 500 000, ten získá zcela nový dres FC Vsetín. Nový červenobílý dres FC Vsetín s naším partnerem, firmou Austin. Máme menší i větší rozměr dresů. Štěstí pokoušet mohou benjamínci i dorostenci, maminky i někteří tatínci :-)

E-mail: fcvsetin@fotbal.cz

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...