Petr Říha |

V ANGLICKÉM TÝDNU ODEHRÁNY TŘI VÍTĚZNĚ ZÁPASY.

V minulém týdnu A-tým odehrál náročně 3 přátelské zápasy. Po sobotním Zlínu (5:2) středeční  Slušovce (3:0), anglický týden zakončil v sobotu duel proti Brumovu (2:1).
Pro Valašskýfotbal zhodnotil trenér Lukáš Pazdera poslední z trojce zápasů : "Prvních 15 mintu bylo hodně soubojových mezi vápny. Brumov měl sílu s námi běhat. Od 20. minuty měla naše hra zajímavé prvky a snesla parametry. Proměnii jsme jen jednu ze čtyř šancí. Soupeř byl hodně pasivní.
Ve druhém poločase utrpěla hra tím, že oba týmy prostřídaly. Vedli jsme 2:0, kontrolovali jsme zápas. Škoda poslední minuty, kdy soupeř krásně trefil přímý kop. Zápas splnil účel. Těšíme se na další přípravný zápas na velké umělce další víkend. Každá výhra se v přípravě počítá, Nyní máme před sebou tři týdny, které již budeme prácí s týmem směřovat k jarní části sezony."  
Vsetín - Brumov 2:1 (1:0)

K zápasu proti Slušovicím poznamenal trenér Pazdera pro Valašský fotbal.com : "Za nás dobrá prověrka s týmem z krajského přeboru. Hráli jsme na naši umělce, kde to je hodně o soubojích, proto jsme tomu uzpůsobili hru. Soupeř byl na nás nachystaný. V prvním poločase s námi držel krok. Ve druhém poločase jsme změnili systém hry a odpor soupeře jsme zlomili první brankou. Dali jsme další dvě a měli jsme šance i na další branky. Byl to dobrý zápas. Pokračujeme zítra tréninkem. Máme nyní takový vrchol přípravy. Je dobré, že jsme zdraví a všichni hráči se zítra k tréninkové jednotce dostaví."
FC Vsetín - Slušovice 3:0 (0:0)


Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...