Petr Říha |

PROBĚHLA ÚSPĚŠNÁ BENEFIČNÍ AKCE PODEPSANÝCH DRESŮ, NÁSLEDUJE SAMOTNÝ TURNAJ

V pondělí vyvrcholila benefiční aukce podepsaných fotbalových a hokejových dresů, která měla za účel vygenerovat v rámci sobotního benefičního turnaje firem částku, která bude věnovaná dětskému oddělení Vsetínské nemocnice.  
Fotbalový klub v rámci pořádání fotbalových turnajů věnuje tyto šeky Vsetínské nemocnici opakovaně a jsme rádi, že se to povedlo i letos. 

Zajímavistí je, fotbalové dresy FC FASTAV VSETÍN Davida Dulíka a Martina Zbranka, podepsané celým týmem, vydražil fanoušek až z britského Walesu!! Podívejme, kam až sahá sláva vsetínské kopané :-)  

V rámci sobotního benefičního turnaje firem proběhně navíc tombola s dalšími fotbalovými předměty, fotbalovými a hokejovými dresy. Uvádět celou akci bude Lukáš Plšek. Zakoupením lístku do tomboly podpoříte dobrou věc, dětské oddělení Vsetínské nemocnice i mládež FC Fastav Vsetín.
Celý sobotní turnaj a program na Tyršovce zahájí starosta města, pan Jiří Čunek, který představí i nový putovní pohár fotbalového turnaje firem. Firem, které finančně podporují mládež a celý fotbalový klub. Před začátkem bude předán šek zástupci dětského oddělení Vsetínské nemocnice. 
Ve spolupráci s firmou TES bude také připraven doprovodný program pro děti, včetně skákacího hradu. Bude připraveno pohoštení, steaky, guláš. A televize, na kterých bude možnost sledovat následující utkání ME mezi Českou republikou a Gruzí.

Vstup na fotbalový stadion je volný. Začínáme v 11:30. Všichni fanoušci fotbalu a pohodové zábavy jsou zváni.

Aktuální články

VSETÍN ZKOUŠÍ ÚTOČNÍKA BŘEZINU, VE FRÝDKU - MÍSTKU ZTRATIL RYCHLÉ VEDENÍ 2:0

Rychlé vedení 2:0 jim výhru nad soupeřem z vyšší třídy nepřineslo. Fotbalisté divizního Vsetína ve středečním přípravném zápase...

DALŠÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ A MOL CUP

Upřesnění časů a termínů dalších zápasů, které máme před sebou: Středa 17.7.2024 příprava : MFK Frýdek Místek (MSFL). ...

VSETÍN V PŘÍPRAVĚ PODLEHL HAVÍŘOVU. ZA POSÍLENÉHO SOUPEŘE SKÓROVAL I KUZMANOVIČ

Fotbalisté divizního Vsetína v letní přípravě poprvé narazili. Valaši po středečním úvodním triumfu nad Bílovcem další výhru...