Petr Říha |

PŘEDSTAVUJEME NAŠE TÝMY : FC VSETÍN

Focení týmů FC Vsetín proběhlo v září 2022. Na snímku z toho dne je více než 200 hráčů a trenérů, z celkového počtu 336 členů FC Vsetín (stav k 3.11.2022).
V letošní sezoně 2022/2023 jsme stále držiteli statutu SpSM (středisko mládeže FAČR), kdy hrajeme (od mladších žáčků po starší dorost) souteže v rámci moravskoslezských divizí a lig. Tento stav jsme dosáhli na základě více než dvanáctileté skvělé práce trenérů i fotbalistů. Velké poděkování patří rodičům, jako největším sponzorům celé mládeže v klubu. Dále všem firmám, kteří nás podpořily finančně. Velké poděkování patrí generálnímu partnerovi, firmě Fastav Development, za každoroční i letošní finanční podporu A-týmu. A také všem městským, krajským a celostátním institucím, které mají v gesci podporovat sportující mládež, z peněz daňových poplatníků.

Citíme momentálně, že jsme na vrcholu naší snahy v rámci vsetínských podmínek a možností pro náš sport. Čeká nás všechny doba nelehká. Vidíme, že nás nečekají žádné posuny v nejbližších letech, co se týče rozvoje sportovišť ve městě, bohužel. Momentálně zatím vůbec netušíme (nikdo z oddílů) jaká bude dotační podpora sportu od institucí, jaké budou ceny energií, nájmů. Nicméně bych rád poděkoval za uplynulých deset let všem, kteří se více, či méně, podíleli na rozvoji fotbalu ve Vsetíně. Budeme se prát za fotbal a sportování mládeže i nadále, byť spousta věcí není v našich rukách. A uvidíme, kde bude vsetínský fotbal za 5, 10, či 15 let. Bylo by zajímavé mít možnost nahlédnout do křišťálové koule a nahlednout do budoucnosti, abychom aspoň na okamžik viděli, zda naše práce měla, má, či bude mít nějaký smysl.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...