Petr Říha |

POZDNÍ SBĚR DOROSTENECKÝCH BODŮ I NA ZÁVĚR SEZONY.

Ke konci sezony se u obou dorosteneckých týmů stalo pravidlem, že po pěkné předváděné hře přišly i bodové zisky a v neposlední řadě i pěkné góly. V časech nedávno minulých u těchto kategorií věc zřídka vídaná. A jsme rádi všichni, že se věci mění k lepšímu. Starší dorost, jak hrdě připomíná trenér Roman Dobeš, byl v jarní části divize třetí nejlepší!! Po ValMezu a Karviné. Velká gratulace a pochvala!! Mladší dorost, kdoví co trenér Tomáš Drábek ordinuje za tajnou meducínu ale po loňském nejlepším střelci divize, Maximu Kalabusovi, se zrodila další hvězda, Filip Konečný, který se stal králem střelců po podzimu. A ze své střelecké potence neslevil ani na jaro a stal se králem střelců celé sezony divize mladších dorostenců. Že by se na Vsetíně přeci jen začali rodit střelci !?! Kéž by :-)  Ale poděkování patří všem, neb fotbal je hrou kolektivní.

Vedení klubu bylo po vítězných zápasech proti Třinci borcům poděkovat, pogratulovat. Donesli jsme jim pizzy odměnou. Starším (vzhledem k tomu, že mnozí již měli 18 let) jsme s kolegou Radimem Dobešem donesli osobně do šatny i pár točených vítězných piv. Na což Radim trefně poznamenal: “Kurde chlapi, není to tak dávno co jsme vám v přípravkách zavazovali tkaničky a utírali sople a dnes vám nosíme do kabiny pivo!?“ :-) 

I pro nás je to velká krása vidět jak borci dorostli do dospělého fotbalu a přejeme jim, ať se jim daří i nadále.
Ještě jednou touto cestou děkujeme za cely oddíl jak klukům obou dorosteneckých týmů, tak jejich trenérům. Skvělá práce, všichni. Už se těšíme na příští sezonu.

Myslíme všichni i  na Tomáše Freunda, který bojuje mnohem náročnější bitvu a věříme, že už vidí úspěšný závěr své cesty. Jsme stále s Tebou, Frodo. 


Trenérské hodnocení obou posledních zápasů si můžete přečíst na stránkách naší mládeže

www.fcvsetin-mladez.cz
 


Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...