Petr Říha |

PODZIMNÍ BRIGÁDA POD PECNÍKEM

Tento týden se podařilo najít termín k uspořádání nutné brigády Pod Pecníkem. Dostavili se téměř všichni trenéři, ruku k dílu přidali i některé maminky a tatínci. Rozdělili jsme si úkoly, kterých nebylo málo. Odstaňovaly se závady na sportovišti, udělal se úklid a opravy jak na střídačkách, v šatnách, tak kolem spotroviště. Zgenerálkovaly se sítě v tréninkových brankách.Opravovaly se ploty. Hlavně se vysálo či vyfoukalo velké množství lístí z hrací plochy. Přiští týden přijede odobrná firma celému povrchu dodat odbornou údržbu, vyluxování granulí, vyčištění a rozmístění zpět na hřiště rovnoměrně.  Následovat bude ještě oprava mantinelů a výměna prasklých výbojek v osvětlení.

FC Vsetín se stará o sportoviště, které zdaleka nevyužívá jen fotbal. Nejvíce asi střední školy, které mají Pod Pecníkem denně tělocviky, umělku využívají i základní školy, jsou zde každoročně atletické závody, biatlonové závody, hokejové nábory atd. 
Za celý klub, za všechny děti, které sportoviště využívají děkuji všem trenérům i rodičům, kteří včera přišli a pomohli. Začalo se v deset hodin a končili jsme až za tmy. Ale udělalo se kus práce. Velký dík všem!         

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...