FC Fastav Vsetín |

NOVÉ DRESY FC FASTAV VSETÍN NA PRODEJ

V minulosti jsme byli tázani, zda nemá klub na prodej originální hrací dresy. Originály nejsou úplně nejlevnější záležitost, takže jsme nedělali nikdy do zásoby (na prodej) dresy. Vzhledem k tomu, že jsme nyní opět dávali do výroby nové dresy s novým názvem klubu, FC FASTAV VSETÍN, nechali jsme vyrobit i jednu celou novou voňavou sadu dresů pro opravdové fanoušky. 
Máme vyrobenou celou novou červenou hrací sadu o velikosti "L".  Výrobní cena dresu, za kterou klub nakupuje je 830,- Kč. A za stejnou částku může mít dres i fanoušek. Čísla jsou od 2 až 20. Kdo si dřív objedná, zamluví si číslo a zaplatí, ten má jistotu, že bude mít číslo jaké si zvolí.  
Platby jsou přijímány výhradně na bankovní účet. Jméno a s číslo, které si fanoušek vybral, do poznámky. Kontakt napište obratem na fotbal@fcvsetin.cz, abychom se domluvili hned na předání. Číslo vsetínského fan účtu je známé : 2201768103 / 2010.           

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...