Roman Dobeš |

NA TUTO PARTU MŮŽE BÝT KLUB PYŠNÝ !!

Dnes jsme zavítali do překrásného fotbalového areálu, který vybudovalo město Prostějov pro své občany. Pět hřišť (3x tráva, 2x UT3G + ještě sportovni hala s kompletni rehabilitací) prostě sen každého člověka, který má rád sport a skvělá vizitka práce prostějovských radních, kteří smysluplně investuji do budoucnosti.

V první půli si domaci dokázali připravit více střeleckých možností než my, ale na tabuli panovala rovnost. Za nás se nádherně hlavou do šibenice trefil po rohu Dana v mega výskoku Štepan.
Nástup do druhé půle byl vynikajici. Kluku bylo plné hřiště a soupeře jsme válcovali. Druhá branka padla po překrasné akci Leskyho, Mirka a Štěpána, když pozorný Kuba Kusák hladově sledoval míč. Domací dokázali srovnat, ale posledni branku dali valaši. Důrazný Radim Zavadil byl ve vápně faulován, Danovu pentli golman vyrazil, ale štírek Giovany z dorážky vsítil třibodovou trefu a podtrhl výraznou stopu ročníku 2006 v tomto zápase.
Zaverecny tlak jsme po minule zkusenosti ustali, a tak se muzeme radovat z velmi dobreho vykonu i vyhry.

SK PROSTEJOV : FC VSETIN 2-3 (1-1)
BRANKY : 11.REZNICEK, 55.KUSAK, 76.CABRAS. DOMACI : 6, 65.

SESTAVA : TOMEK, ŠMARDA, ZBRANEK O, VYŠKOVSKY, ŘEZNÍČEK, LECKEŠI ( 60.CABRAS) KARLÍK, ŠVAGERA A ( 46.SATIN), DI MAIO, MIKLAŠ (60.ZAVADIL - 75.DRÁBEK), KUSAK.

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...