Petr Říha |

MLADŠÍ I STARŠÍ DOROST DĚLÁ RADOST

V současných dobách nám výsledkově dělaji radost hlavně tři věkově nejstarší ročníky. V moravských divizích. Jak omlazený A-tým, tak oba týmy dorostenců. Uplynulý víkend plný počet bodů ve všech třech mistrovských zápasech, paráda, gratulace. 
Žáčci to mají výsledkově těžší v náročných moravských ligách a divizích. Budeme se s klidnou hlavou rozhodovat zanedlouho jak k soutěžím přistoupíme na příští sezónu. Vlivů proč tomu tak je evidujeme více, od početně slabších ročníků, přes covidovou odezvu ve sportu, přes současnou ekonomicknou situaci, až po určitou pohodlnost. Je to fotbal a musíme z toho mít hlavně všichni radost, kterou musíme v sobě opět najít. 
V přípravkách odvádí trenéři dobrou práci a uvidíme jak se nám do budoucna podaří vychovat si opět do žáčků silnější ročníky. Je to nikdy nekončící boj, práce a starost. Řečí klasika:"Je to sport" :-)      

Aktuální články

VSETÍN S PĚTI RŮZNÝMI STŘELCI UDĚLAL SE ŠTERNBERKEM RYCHLÝ PROCES

Trenér Lukáš Pazdera : "Musím říct, že jsme měli raketový nástup a v 11. minutě jsme vedli 0:3. Samozřejmě sebevědomí přirozeně...

VSETÍN MĚL RAKETOVÝ NÁSTUP, PO JASNÉ VÝHŘE 5:1 PŘESKOČIL BZENEC A JE TŘETÍ

Tak brzy hotovo na jaře ještě neměli. Fotbalisté divizního Vsetína v sobotním zápase 21. kola vyřídili domácí Šternberk 5:1 a...

PŘEDSTAVUJEME DALŠÍHO SOUPEŘE: FK ŠTERNBERK

V dalším, v pořadí již šestém utkání jarní části, zajíždějí vsetínští hráči ke zkušenému, ostřílenému a velmi...