Petr Říha |

FC FASTAV VSETÍN - SK BAŤOV 1:1

Sezona se pomalu nachyluje do svého závěru. Zdá se, že se Vsetín trvaleji uhnízdil, i díky dobrosrdečné povaze svého lodivoda, kterou by záviděl sám Juraj Jánošík :-), na čtvrtém místě divizní tabulky. Tým na jaro rozdával hlavně (bodově) chudším týmům ze spodku tabulky. A je pevně ukotven na zmiňovaném čtvrtém místě. Je to sice na jedné straně nejlepší postavení Vsetína za posledních několik desetiletí. Na druhé straně, pokukovalo se výše. Nyní se již asi těžko hledá stoprocentní nasazení, když se nemůžeme prakticky hnout ze čtvrtého fleku. Na druhé straně hrajeme proti týmům ohroženým sestupem, které hrají o všechno. Ještě se musíme dívat i pod sebe.  

Nicméně, přinášíme vám tři pozápasové rozhovory v režii Mirka Močičky : 

Nový dres FC Fastav Vsetín vyhrál tentokrate hráč Skaštic, který se přijel na zápas do Vsetína podívat. Dres mu vylosoval zraněný Martin Zbranek, který se zranil právě se Skašticích minulý zápas. 
Vsetínský dres nakonec do Skaštic nedoputoval, asi měl výherce strach, že ho za cedulí obce zatknou za vlastizradu :-) A tak ho daroval kamarádovi Adamovi Bahounkovi a ten ho věnoval jednomu z domácích kotelníků, kterému udělal velkou radost, Všem klukům děkujeme za hlasitou podporu a snad si poslední dva červnové domácí zápasy ještě párkrát zakřicíme na Tyršovce: "Góól".    

Aktuální články

ZÁPAS PROTI RÝMAŘOVU ZAČÍNÁ V SOBOTU JIŽ VE 14:30 !!

Je to tady. Poslední zápas sezóny. Úspěšné sezony. Ve které současný FC Fastav Vsetín trenéra Lukáše Pazdery posunul, do těchto chvil...

BENEFIČNÍ AUKCE PODEPSANÝCH DRESŮ

Na závěr letošní sezóny vsetínský klub pořádá fotbalový turnaj firem O pohár starosty města Vsetína. Pro naše partnery, firmy, které...

č.1 - SPARTA PRAHA

Fotbalový dres současné mistrovské Sparty. Originální fanouškovský dres na Vsetín přivezla osobně legenda Sparty,...