Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DOROSTENECKÉ TÝMY OPĚT VÍTĚZNĚ

30.04.2023 | Petr Říha

Bývá často naplněno nepsané pravildo, že když muži vyjdou bodově naprázdno, o to více se daří týmům dorostu. A naopak. Tento víkend museli kvůli absencím nastoupit celkem 3 starší dorostenci za A-tým, který bohužel podlehl lídrovi soutěže ale o den později mladí borci zvládli se svými vrstevníky zápas proti SK Bílovec. Vítežně se dařilo i mladším dorostnecům, proti stejnému soupeři. Gratulace, dobrá práce!

STARŠÍ DOROST : FC VSETÍN - ŠSK BÍLOVEC 3-1 ( 2-0 )

Trenér  Roman Dobeš : "Naše premiérové vystoupení na Tyršovce bylo v první půli velmi koukatelné. Klukům se hra dařila, soupeře jsme pustili jen do jedné šance a hra se odehrávala převážně na polovině hostů. K maximální spokojenosti chybělo jen výraznější % úspěšnosti v šancích.
Ve druhé půli tempo malinko pokleslo, ale i tak jsme měli několik možností k navýšení skore, našim střelcům se však dlouho nedařilo. V 67. min jsme na pravé straně "vymysleli" zbytečnou ztrátu a hosté ožili. V hlavách začal "vyhrávat" strach a naše hra nevypadala dobře. Naštěstí si Dan na křídle hezky vyměnil míč s obojživelníkem Honzou, a přesný centr kapitána našel konečně hlavu Martina, který se trefil nechytatelně.
Výhra je vzhledem k vývoji na hřišti naprosto zasloužená, ale jsme "mistři" na herní kompikace."


MLADŠÍ DOROST : FC VSETÍN - ŠSK BÍLOVEC  5:4 (3:0)
A trenér Tomáš Drábek :


"Dnešní hodnocení domácího mistrovského utkání bude velmi krátké. V 1. poločase jsme v nově poskládané sestavě obstáli na výbornou. Ano, mohli jsme proměnit více vyložených šancí a měli bychom do 2. poločasu lepší výchozí pozici z pohledu střídání náhradníků, které bylo domluveno již před utkáním. Nicméně jsem chtěl dát ve 2. poločasu prostor i hráčům méně vytěžovaným a tak se také stalo. Úroveň hry se více vyrovnala , ale byli jsme to my, kteří odskočili na 4:0. Ovšem pak se stala drobná chyba a při vypíchnutí míče jsme si dali vlastňáka. Nejlepší odpovědí byla krásná akce zakončená na 5:1. Ovšem naším uspokojením jsme soupeře nechali převzít aktivitu. I já jsem si chtěl několik hráčů vyzkoušet na jiných postech, no a drama bylo na světě. Obrázek hry se změnil a kluci z Bílovce byli všude o něco dřív. Do sestavy Bílovce se dostali rozdíloví kluci, kteří odehráli z části utkání za U19 a zrovna to vyšlo na naše střídající hráče. Soupeř v závěru sahal po vyrovnání, ale překvapení jsme již nedopustili. Je to pro všechny z nás zdvižený prst, že takhle teda ne! Musíme se naučit hrát lépe pod tlakem a s vědomím, že se nemůžeme z toho vývoje složit.

Příští týden zajíždíme do Kroměříže a jsem zvědav kolik zraněných a omluvenek se mi zase sejde, tak jako dnes."

 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍN JE KE KONCI SEZONY STŘELECKY NENASYTNÝ. MARTIN ZBRANEK DĚLAL ZE SOUPEŘE CEDNÍK

Radek Fojtů (trenér Vsetín) : "V prvním poločase jsme dali jen jednu branku. Soupeř hrozil jen po rozích. Když jsme z kraje druhého...

 
VÍKENDOVÁ SMRŠŤ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

První červnový víkend je nám nalosováno hned 7 domácích mistrovských zápasů!? Jakoby na řídící komisi nikdo nevěděl, že tu máme na...

 
NÁBOROVÝ ČERVNOVÝ ČTVRTEK č.1

Máme za sebou první z červnových náborových čtvrtků. Celá akce za slunného počasí se velmi vydařila, na dětech bylo vidět nadšení z...

 
OBROVSKÝ KLOBOUK DOLŮ - TAKHLE SE BOJUJE !!
 
VE SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE PÁLILI POUZE OSTRÝMI !!!
 
VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV
 
FC VSETÍN - SK BAŤOV 6:2 (0:2)
 
DNES NA TYRŠOVCE DOHRÁVKA PROTI SK BAŤOV OD 18:30
 
ČTVRTEČNÍ NÁBORY DĚTÍ PO CELÝ ČERVEN
 
DVA TURNAJE PRO NEJMENŠÍ BENJAMÍNKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS