Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SLAVIČÍN DERBY S OSLABENÝM VSETÍNEM JASNĚ OVLÁDL

30.04.2023 | Martin Němec (valasskyfotbal.com), Martin Břenek (Deník.cz)

Roli papírového favorita se podařilo naplno splnit divizním fotbalistům Slavičína v derby ve Vsetíně. Domácí v kombinované sestavě se snažili o vzdor, ovšem lídr skupiny E dominoval od prvních minut.
„Ve Vsetíně nás vždy čekají těžké duely a ne jinak tomu bylo i nyní. Tentokrát nám ale pomohlo, že domácí měli sestavu hodně polátanou,“ přiznal jinak spokojený trenér Slavičína Petr Slončík.

Duel ovlivnil rychlý gól Žůrka, na který po půlhodině hry navázal Rožek. „Prvních dvacet minut nám to ale neběhalo, vázla organizace hry. Postupem času jsme se ale otřepali, vytvořili si řadu šancí a přidali druhou trefu,“ pustil se do hodnocení Slončík.
Třebaže domácí ještě přidali na nasazení a bojovnosti, Slavičínští kontrolovali hru i výsledek, Zvláště, když v 55. minutě přidal svou druhou trefu Rožek. Vsetín se sice dočkal čestného úspěchu, ovšem poslední slovo měl lídr.
„Rozhodla kvalita ve finální a předfinální fázi. Vsetín předvedl s mladým výběrem sympatický výkon, snažil se hrát, ale fotbalová kvalita byla na naší straně,“ dodal Petr Slončík.

Roman Vojvodík (trenér Vsetín) pro Valašskýfotbal: "Máme šílenou marodku. Čtyři hráči základu nemohli nastoupit, dva hráli přes bolest, do toho se zranil ve 14. minutě Petr Mikuš. V poli jsme nebyli horší, ale zkušenosti v zakončení byl markantní. Oni co měli, dali. Měli obrovskou kvalitu v zakončení. V tomto aktuálním složení jsme proti lídrovi divize bohužel nemohli pomýšlet na lepší výsledek."


 
Utkání

14. kolo

FC Vsetín - TJ Skaštice  

15. kolo

FK Šumperk - FC Vsetín

16. kolo

FC Vsetín - SFK Holešov 

17. kolo 

Tatran Všechovice - FC Vsetín 

 

18. kolo

FC Vsetín - SK Baťov

18. kolo

FK Nové Sady - FC Vsetín

19. kolo

FC Vsetín - FC Slavičín 

20. kolo 

Viktoria Přerov - FC Vsetín

21. kolo

FC Vsetín -  TJ Bzenec

22. kolo

FC Zbrojovka Brno B - FC Vsetín

23. kolo

FC Vsetín - FK Kozlovice

24. kolo

FC Vsetín - HFK Olomouc

25. kolo

FC Šternberk - FC Vsetín

Partneři

Výsledek obrázku pro ofs vsetínAktuální články
VSETÍN JE KE KONCI SEZONY STŘELECKY NENASYTNÝ. MARTIN ZBRANEK DĚLAL ZE SOUPEŘE CEDNÍK

Radek Fojtů (trenér Vsetín) : "V prvním poločase jsme dali jen jednu branku. Soupeř hrozil jen po rozích. Když jsme z kraje druhého...

 
VÍKENDOVÁ SMRŠŤ DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

První červnový víkend je nám nalosováno hned 7 domácích mistrovských zápasů!? Jakoby na řídící komisi nikdo nevěděl, že tu máme na...

 
NÁBOROVÝ ČERVNOVÝ ČTVRTEK č.1

Máme za sebou první z červnových náborových čtvrtků. Celá akce za slunného počasí se velmi vydařila, na dětech bylo vidět nadšení z...

 
OBROVSKÝ KLOBOUK DOLŮ - TAKHLE SE BOJUJE !!
 
VE SKVĚLÉM DRUHÉM POLOČASE PÁLILI POUZE OSTRÝMI !!!
 
VSETÍNSKÉ "YOUNG GUNS" ROZSTŘÍLELY SK BAŤOV
 
FC VSETÍN - SK BAŤOV 6:2 (0:2)
 
DNES NA TYRŠOVCE DOHRÁVKA PROTI SK BAŤOV OD 18:30
 
ČTVRTEČNÍ NÁBORY DĚTÍ PO CELÝ ČERVEN
 
DVA TURNAJE PRO NEJMENŠÍ BENJAMÍNKY
 
FACEBOOK - ŽENY
100 let kopané
110 let kopané
 
© eSports s.r.o. & FC Vsetín RSS